Vrijstaande woning te koop: Holterweg 26A, Nijverdal

Holterweg 26A

Noetsele I, Hellendoorn

€ 650.000
Buurt Noetsele I, NijverdalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 196m²
196m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 457m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Holterweg in Nijverdal ademt de sfeer van de jaren zestig, met een royale oppervlakte van 196 m² op een ruim perceel van 506 m². Het huis biedt veel mogelijkheden voor wie van ruimte en een eigen tuin houdt. De ligging in Noetsele I is rustig, maar voorzieningen zijn dichtbij. Met een vraagprijs van €650.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaande woning in deze omgeving, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Hellendoorn.

Noetsele I: een groene, rustige buurt

Noetsele I is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt scoort een 7,25 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Leuke en gezellige buurt. Alles is lekker dichtbij. Heel mooi stuk hei in de buurt. Leuke mensen." Het nadeel dat genoemd wordt: "Erg moeilijk om aan een huis te komen." De buurt Noetsele I heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3, wat duidt op een mix van gezinnen en stellen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in een paar minuten naar de Jumbo of PLUS, beide op nog geen 500 meter. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Christelijke basisschool Prinses Marijke (op 724 meter) en De Rietslenke (op 835 meter). Het voortgezet onderwijs is met CSG Reggesteyn op 1,2 km ook goed bereikbaar. De gemeente Hellendoorn biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Piksen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.316
Woonoppervlakte196m²
Perceeloppervlakte506m²
Bouwjaar1968
BuurtNoetsele I
WijkNijverdal West
GemeenteHellendoorn

Locatie

Holterweg 26A, Nijverdal

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
B
22-10-2023
Leuke en gezellige buurt

+ Alles is lekker dichtbij. + Heel mooi stuk hei in de buurt. + Leuke mensen. - Erg moeilijk om aan een huis te komen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Noetsele I

Inwoners2.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Grotestraat 135
457m
PLUS
Smidsweg 7C
467m
Aldi
Grotestraat 90-96
549m

Scholen

17 binnen 5 km

Christelijke basisschool Prinses Marijke
Basisonderwijs · 255 leerlingen
724m
De Rietslenke
Basisonderwijs · 224 leerlingen
835m
Christelijke basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 153 leerlingen
1133m

Veelgestelde vragen

Over Holterweg 26A, Nijverdal

Is €650.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 196 m² met een perceel van 506 m² in Nijverdal. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de buurt Noetsele I om in te wonen?

Noetsele I wordt omschreven als een leuke en gezellige buurt, met veel groen en vriendelijke mensen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Een nadeel is dat het lastig kan zijn om een huis te krijgen, wat duidt op een gewilde wijk. De buurt heeft een mix van leeftijden en veel eengezinswoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Christelijke basisschool Prinses Marijke (724 meter) en De Rietslenke (835 meter). Voor voortgezet onderwijs is CSG Reggesteyn op 1,2 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Nijverdal ligt op ongeveer 1,1 km afstand, wat goed beloopbaar is. Vanaf daar kun je richting Zwolle of Almelo reizen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

Noetsele I heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1307 adressen per km². Het is een rustige wijk met voldoende voorzieningen, maar niet zo druk als een stad.

Zijn er veel voorzieningen zoals winkels en horeca in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, waaronder Jumbo, PLUS, Aldi en Albert Heijn. Ook restaurants en een bibliotheek zijn dichtbij. Het centrum van Nijverdal is goed bereikbaar.