Vrijstaande woning te koop: Hudsonlaan 18, Hulst
KopenHulstVrijstaande woningenHudsonlaan 18

Hudsonlaan 18

Groote Kreek, Hulst

€ 1.145.000
Buurt Groote Kreek, HulstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 390m²
390m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Hudsonlaan in Hulst ademt ruimte en rust. Met 390 m² woonoppervlak en een perceel van 996 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.145.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hulst.

Groote Kreek: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Groote Kreek, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen, wat de buurt een gezinsvriendelijk karakter geeft. De buurt Groote Kreek is groen en heeft een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, op een paar minuten lopen. Ook SPAR, Aldi en Jumbo zitten om de hoek. Basisschool St Willibrordus is twee straten verder, en het Reynaertcollege voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Hulst biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurants op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt & Biesbroeck Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.145.000
Prijs per m²€ 2.936
Woonoppervlakte390m²
Perceeloppervlakte996m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA+
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Hudsonlaan 18, Hulst

Buurt statistieken

Gegevens uit Groote Kreek

Inwoners1.070
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
1215m
SPAR
Poorterslaan 4
1420m
Aldi
Stationsplein 13
1572m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
1156m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
1186m
Reynaertcollege, locatie Gildenstraat
Voortgezet onderwijs · 404 leerlingen
1235m

Veelgestelde vragen

Over Hudsonlaan 18, Hulst

Welk energielabel heeft Hudsonlaan 18?

De woning aan Hudsonlaan 18 in Hulst heeft energielabel A+.

Is €1.145.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.145.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 390 m², het grote perceel van 996 m² en het energielabel A+. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Hulst zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel. De prijs is marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de buurt Groote Kreek om in te wonen?

Groote Kreek is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig (21 misdrijven per jaar) en er wonen veel gezinnen en 45-plussers. Het park ligt op 200 meter afstand, ideaal om te wandelen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het bouwjaar 2010 en het label A+ wijzen op goede isolatie en moderne installaties.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 47,8 km afstand. De woning is dus niet goed bereikbaar met de trein. Je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool St Willibrordus ligt op 1,2 km, en het Reynaertcollege voor voortgezet onderwijs op 1,2 km. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 996 m² groot. De exacte tuinindeling staat niet in de advertentie, maar bij een vrijstaande woning van dit formaat is er doorgaans ruime tuin rondom.

Kindt & Biesbroeck Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 5 bronnen
Kindt & Biesbroeck Makelaardij
kindtenbiesbroeck.nl
Bekijk
Kindt & Biesbroeck Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk
Kindt & Biesbroeck Makelaardij
pararius.nl
Bekijk
Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer
funda.nl
Bekijk
Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Groote Kreek

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHudsonlaan 18, Hulst
Bekijk