Vrijstaande woning te koop: Willem Barentszlaan 12, Hulst
KopenHulstVrijstaande woningenWillem Barentszlaan 12

Willem Barentszlaan 12

Groote Kreek, Hulst

€ 1.295.000
Buurt Groote Kreek, HulstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 301m²
301m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Hulst

Deze vrijstaande woning aan de Willem Barentszlaan ligt in een groene, rustige omgeving. Met 301 m² woonoppervlak en een perceel van 1975 m² is er volop ruimte. De woning uit 2003 heeft energielabel D. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hulst.

Buurt Groote Kreek

De buurt Groote Kreek is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt met relatief veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op ruim een kilometer afstand, of bij SPAR, Aldi of Jumbo, allemaal op loopafstand. Basisschool St Willibrordus ligt op 1,1 km, en voor voortgezet onderwijs is Praktijkschool Hulst op 1,2 km. De gemeente Hulst biedt verder voorzieningen zoals een park op 200 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt & Biesbroeck Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 4.302
Woonoppervlakte301m²
Perceeloppervlakte1975m²
Bouwjaar2003
EnergielabelD
BuurtGroote Kreek
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Willem Barentszlaan 12, Hulst

Buurt statistieken

Gegevens uit Groote Kreek

Inwoners1.070
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
1153m
SPAR
Poorterslaan 4
1409m
Aldi
Stationsplein 13
1512m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
1102m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
1162m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
1228m

Veelgestelde vragen

Over Willem Barentszlaan 12, Hulst

Welk energielabel heeft Willem Barentszlaan 12?

De woning aan Willem Barentszlaan 12 in Hulst heeft energielabel D.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hulst. De woning heeft 301 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1975 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een kleiner perceel. Het energielabel D betekent dat er mogelijk nog verbeteringen mogelijk zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt aan de rand van Hulst. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 47,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (399), wat past bij een landelijke omgeving.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Lidl (1,2 km), SPAR (1,4 km), Aldi (1,5 km) of Jumbo (1,5 km). Basisschool St Willibrordus ligt op 1,1 km, en voortgezet onderwijs is er op 1,2 km (Praktijkschool Hulst). Een park ligt op 200 meter, ideaal om te wandelen.