Vrijstaande woning te koop: J.C. van Hattumweg 102, Amstelveen
KopenAmstelveenVrijstaande woningenJ.C. van Hattumweg 102

J.C. van Hattumweg 102

Kastelenbuurt, Amstelveen

€ 4.500.000
Buurt Kastelenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 535m²
873% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met allure

Deze vrijstaande woning aan de J.C. van Hattumweg 102 in Amstelveen is een nieuwbouwproject uit 2025. Met 535 m² woonoppervlak en een perceel van 1195 m² biedt het ruimte die je zelden tegenkomt. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €4.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Ter vergelijking: in de buurt staan ook andere vrijstaande woningen in Amstelveen te koop.

De buurt: Kastelenbuurt

De Kastelenbuurt is een rustige, groene wijk in Amstelveen. Het is een gezinsvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8, wat duidt op veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Kastelenbuurt heeft een lage misdaadcijfer van 64 misdrijven per jaar.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn of Vomar, beide om de hoek op ongeveer een kilometer afstand. Voor de kinderen is de Karel Eykmanschool twee straten verder, op 600 meter. Ook de Katholieke basisschool De Triangel is op loopafstand, op 900 meter. De gemeente Amstelveen biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.500.000
Prijs per m²€ 8.411
Woonoppervlakte535m²
Perceeloppervlakte1195m²
Bouwjaar2025
EnergielabelC
BuurtKastelenbuurt
WijkWestwijk Zuid
GemeenteAmstelveen

Locatie

J.C. van Hattumweg 102, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kastelenbuurt

Inwoners3.085
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kastelenbuurt

Woningvoorraad1.072
Gem. WOZ-waarde€ 682.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
1023m
Vomar
Westwijkplein 90-102
1023m
Aldi
Poldermeesterplein 7
1376m

Scholen

40 binnen 5 km

Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
597m
Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
897m
De Brug
Basisonderwijs · 170 leerlingen
976m

Veelgestelde vragen

Over J.C. van Hattumweg 102, Amstelveen

Welk energielabel heeft J.C. van Hattumweg 102?

De woning aan J.C. van Hattumweg 102 in Amstelveen heeft energielabel C.

Is €4.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.500.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de Kastelenbuurt, die rond de €940.000 ligt. Maar deze woning is met 535 m² ook uitzonderlijk groot: het oppervlak is 873% groter dan het buurtgemiddelde van 55 m². Nieuwbouw van dit formaat is schaars, dus de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van deze omvang.

Hoeveel onderhoud vraagt een nieuwbouwwoning uit 2025?

Nieuwbouwwoningen hebben over het algemeen weinig onderhoud in de eerste jaren. De woning is in 2025 opgeleverd, dus je kunt de komende jaren rekenen op een lage onderhoudslast. Wel is het verstandig om de garantievoorwaarden van de bouwer te controleren.