Vrijstaande woning te koop: Amsteldijk Zuid 203A, Amstelveen
KopenAmstelveenVrijstaande woningenAmsteldijk Zuid 203A

Amsteldijk Zuid 203A

Nes aan de Amstel, Amstelveen

€ 3.685.000
Buurt Nes aan de Amstel, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 354m²
121% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Aan de Amstel, in het buitengebied van Amstelveen, staat deze vrijstaande woning uit 2025. Met 354 m² woonoppervlak en een perceel van 5650 m² is het een royale nieuwbouwwoning. De woning heeft energielabel A+++, wat extreem zuinig is. De vraagprijs van €3.685.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Amstelveen.

## De buurt Nes aan de Amstel is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een rustig mooie buurt die alleen echt goed te bereiken is met de auto." De buurt telt ruim 1000 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een fijne gemeenschap, maar voorzieningen zijn beperkt.

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op ongeveer 20 minuten lopen. Basisscholen zoals Jenaplanschool 't Startnest en Interconfessionele Basisschool de Vuurvogel zijn ook op loopafstand. De gemeente Amstelveen biedt verder meer stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Graaf & Groot Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.685.000
Prijs per m²€ 10.410
Woonoppervlakte354m²
Perceeloppervlakte5650m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtNes aan de Amstel
WijkBuitengebied Zuid
GemeenteAmstelveen

Locatie

Amsteldijk Zuid 203A, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Phelice Overkamp
09-07-2024
Een rustig mooie buurt die alleen echt goed te bereiken is met de auto.

Nes aan de Amstel is een gezellige buurten met wat mensen erin. Het is een fijne gemeenschap met vooral oude mensen, maar de meeste mensen nemen je wel redelijk serieus. Het probleem alleen hier is dat er heel weinig voorzieningen zijn. Er is één restaurant dat geen leuke eigenaren heeft en dus eigenlijk bijna nooit wordt bezocht. Het grootste probleem is dat het niet bereikbaar is. Er is een OV, dat gaat officieel één keer per uur. In praktijk gaat het één keer per twee uur of één keer per drie uur. Eigenlijk weet je het nooit, dus het OV hier is zeer onbetrouwbaar, het busje. Het OV laat je ook gewoon staan als het busje waar maximaal vijf mensen in kunnen vol is. Met de fiets kan het nog niet vanuit Amsterdam. Met een normale fiets zou je meer dan een uur onderweg zijn en aangezien het aan de Amstel ligt, heeft het harder wind. Dus bereikbaarheid is eigenlijk alleen bereikbaar met de auto.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nes aan de Amstel

Inwoners1.020
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nes aan de Amstel

Woningvoorraad573
Gem. WOZ-waarde€ 452.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Zijdelwaardplein 60