Vrijstaande woning te koop: J.W. Schuurmanstraat 10, Domburg
KopenVeereVrijstaande woningenJ.W. Schuurmanstraat 10

J.W. Schuurmanstraat 10

Domburg, Veere

€ 725.000
Buurt Domburg, DomburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 118m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Domburg

Deze vrijstaande woning aan de J.W. Schuurmanstraat straalt rust en ruimte uit. Met 219 m² woonoppervlak en een perceel van 704 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het bouwjaar 1978 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €725.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Veere.

Domburg: een dorp aan zee

Domburg is een kustplaats met een mix van bewoners: veel 65-plussers en gezinnen. De buurt is rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen of alleenstaanden. De sfeer is dorps en ontspannen. Lees meer over de buurt Domburg.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Archipelschool De Golfslag is vlakbij. Andere scholen zoals de JHR Willem Versluijsschool liggen op loopafstand. Het centrum van Domburg met restaurants en een park is binnen vijf minuten lopen bereikbaar. De gemeente Veere biedt een fijne mix van kust en platteland. Ontdek wat de gemeente Veere te bieden heeft.

Aangeboden door Makelaarskantoor Wisse Vastgoed

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Wisse Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 3.311
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte704m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtDomburg
WijkDomburg
GemeenteVeere

Locatie

J.W. Schuurmanstraat 10, Domburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Domburg

Inwoners1.465
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Traverse 2
118m
MCD
Dorpsplein 17
1729m
Jumbo
Dorpsstraat 20
3532m

Scholen

5 binnen 5 km

Archipelschool De Golfslag
Basisonderwijs · 119 leerlingen
158m
JHR Willem Versluijsschool
Basisonderwijs · 188 leerlingen
1849m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
3420m

Veelgestelde vragen

Over J.W. Schuurmanstraat 10, Domburg

Welk energielabel heeft J.W. Schuurmanstraat 10?

De woning aan J.W. Schuurmanstraat 10 in Domburg heeft energielabel C.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €725.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 219 m² met een perceel van 704 m² in Domburg. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1978. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Domburg zonder auto?

Domburg is niet aangesloten op het spoor; het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,3 km afstand. Binnen het dorp zijn voorzieningen als supermarkt, school en huisarts op loopafstand (binnen 600 meter). Voor verder reizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type buurt is Domburg?

Domburg is een rustige kustplaats met een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5). De bevolking is relatief oud: 34% is 65 jaar of ouder. Er zijn veel eengezinswoningen (77%) en koopwoningen (69%). Het is een veilige buurt met 79 misdrijven per jaar.