Vrijstaande woning te koop: Kloevelaan 27, Giessenburg

Kloevelaan 27

Giessen-Oudekerk-Dorp, Molenlanden

€ 1.750.000
Buurt Giessen-Oudekerk-Dorp, GiessenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 278m²
278m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kloevelaan 27 in Giessenburg ademt rust en ruimte. Met 278 m² woonoppervlak en een perceel van 870 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1976 geeft het huis een solide uitstraling, en de ligging in het buitengebied zorgt voor een weids uitzicht. De vraagprijs van € 1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Molenlanden.

De buurt Giessen-Oudekerk-Dorp

Giessen-Oudekerk-Dorp is een kleine, landelijke buurt met 445 inwoners. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan. De buurt Giessen-Oudekerk-Dorp kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Het is een omgeving waar je elkaar nog kent.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express op ruim een kilometer afstand, of bij de Albert Heijn op bijna twee kilometer. Basisschool Giessen-Oudekerk is om de hoek, op 350 meter lopen. Ook de Christelijke Basisschool De Hoeksteen en Basisschool Het Tweespan zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. De gemeente Molenlanden biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hofstede Makelaardij Meerkerk aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 6.295
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte870m²
Bouwjaar1976
BuurtGiessen-Oudekerk-Dorp
WijkGiessenburg
GemeenteMolenlanden

Locatie

Kloevelaan 27, Giessenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Giessen-Oudekerk-Dorp

Inwoners445
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR express
Steenenhoek 1
1186m
SPAR express
Den Bout 1
1263m
Albert Heijn
Lijnbaanplein 12
1938m

Scholen

18 binnen 5 km

BS Giessen-Oudekerk
Basisonderwijs · 43 leerlingen
358m
Christelijke Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 230 leerlingen
1777m
Basisschool Het Tweespan
Basisonderwijs · 56 leerlingen
1855m

Veelgestelde vragen

Over Kloevelaan 27, Giessenburg

Is € 1.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.750.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Giessenburg. De woning heeft een groot woonoppervlak van 278 m² en een perceel van 870 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak lager geprijsd, maar exacte marktcijfers voor deze buurt zijn niet beschikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid van Giessenburg?

Giessenburg ligt in het landelijke Molenlanden. Het treinstation bevindt zich op 3,2 km afstand. De auto is vaak nodig voor dagelijkse ritten, want voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op fietsafstand, maar niet direct om de hoek.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1976?

Een woning uit 1976 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel, dakbedekking en kozijnen. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak minder goede isolatie.