Vrijstaande woning te koop: Korte Hil 2, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaVrijstaande woningenKorte Hil 2

Korte Hil 2

Heksenwiel, Breda

€ 779.500
Buurt Heksenwiel, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 172m²
13% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Korte Hil 2 in Breda ademt ruimte en rust. Met 172 m² woonoppervlak en een perceel van 495 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €779.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Breda, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld.

Heksenwiel: een groene, rustige buurt

De woning staat in buurt Heksenwiel, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een doorsnee inkomen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder, of de Jumbo om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Nutsbasisschool Burgst op loopafstand en Openbare Basisschool De Wildert even verderop. De gemeente Breda heeft verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Egan Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 779.500
Prijs per m²€ 4.532
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte495m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtHeksenwiel
WijkBreda noord-west
GemeenteBreda

Locatie

Korte Hil 2, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Heksenwiel

Inwoners4.305
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heksenwiel

Woningvoorraad1.965
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Heksenwaag 2
417m
Jumbo
Heksenwaag 37
461m
Jumbo
Donk 4
1395m

Scholen

37 binnen 5 km

Nutsbasisschool Burgst
Basisonderwijs · 464 leerlingen
253m
Openbare Basisschool De Wildert
Basisonderwijs · 157 leerlingen
461m
Kbs De Driezwing
Basisonderwijs · 134 leerlingen
649m

Veelgestelde vragen

Over Korte Hil 2, Breda

Welk energielabel heeft Korte Hil 2?

De woning aan Korte Hil 2 in Breda heeft energielabel A.

Is €779.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €779.500 ligt 24% boven de gemiddelde vraagprijs van €630.000 in de buurt. De woning is echter groter dan gemiddeld (172 m² vs 152 m²) en heeft energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart. De mediaanprijs in de buurt is €695.000, dus de prijs is aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de buurt Heksenwiel om in te wonen?

Heksenwiel is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation ligt op 3,2 km, dus voor OV ben je aangewezen op de auto of bus.