Vrijstaande woning te koop: Langelaan 5, Aerdenhout

Langelaan 5

Aerdenhout-West, Bloemendaal

€ 3.095.000
Buurt Aerdenhout-West, AerdenhoutBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 571m²
571m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning in het groene Aerdenhout

Deze vrijstaande woning uit 1920 ademt karakter en ruimte. Met 571 m² woonoppervlak en een perceel van 2187 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat bij dit bouwjaar gebruikelijk is. De prijs van €3.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bloemendaal.

Aerdenhout-West: rustig en groen

De buurt Aerdenhout-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een lage bevolkingsdichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder (ongeveer 1,8 km). Ook zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals de Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld op loopafstand. De gemeente Bloemendaal staat bekend om haar groene karakter en goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koops Makelaardij Haarlem B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.095.000
Prijs per m²€ 5.420
Woonoppervlakte571m²
Perceeloppervlakte2187m²
Bouwjaar1920
EnergielabelD
BuurtAerdenhout-West
WijkAerdenhout
GemeenteBloemendaal

Locatie

Langelaan 5, Aerdenhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Aerdenhout-West

Inwoners870
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
1841m
Vomar
Stephensonstraat 50
2430m
Vomar
Celsiusstraat 192
2488m

Scholen

68 binnen 5 km

Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld
Basisonderwijs · 123 leerlingen
874m
Tijo H. van Eeghenschool
Basisonderwijs · 211 leerlingen
1055m
Openbare Basisschool Vondel-School
Basisonderwijs · 261 leerlingen
1270m

Veelgestelde vragen

Over Langelaan 5, Aerdenhout

Welk energielabel heeft Langelaan 5?

De woning aan Langelaan 5 in Aerdenhout heeft energielabel D.

Is €3.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.095.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 571 m² in Aerdenhout. De woning heeft een groot perceel en een karakteristiek bouwjaar, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Aerdenhout-West?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten, waaronder Albert Heijn op 1,8 km en Vomar op 2,4 km. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld (0,9 km) en Tijo H. van Eeghenschool (1,1 km).