Vrijstaande woning te koop: Leppepaalweg 10, Enschede
Onder optie
KopenEnschedeVrijstaande woningenLeppepaalweg 10

Leppepaalweg 10

Buurtschap Broekheurne, Enschede

€ 1.095.000
Buurt Buurtschap Broekheurne, EnschedeBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 310m²
310m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Enschede

Deze vrijstaande woning aan de Leppepaalweg 10 ligt in het buitengebied van Enschede, waar je direct de rust en natuur in stapt. Met 310 m² woonoppervlak en een perceel van 2525 m² is er volop ruimte. De woning uit 2003 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Enschede.

Buurtschap Broekheurne: wonen in het groen

De buurt Buurtschap Broekheurne is een landelijk gebied met veel rust. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,3. Een bewoner zegt: "Top mooi wandelen met de hond het rutbeek dichtbij, veel rust Top!" Een ander noemt het "buiten in het bos, maar in 5 minuten in een winkelcentrum" en roemt het noaberschap. De buurt telt 1500 inwoners, met relatief veel 45-plussers. Het is een echte gezinsbuurt met veel koopwoningen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen

Voor de dagelijkse boodschappen ben je in een paar minuten met de auto bij Albert Heijn of Coop, beide op zo'n 3,5 km. Ook zijn er scholen in de buurt, zoals Basisschool De Jonge Helden en Willem van Oranje, beide op loop- of fietsafstand. De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Homi Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 juni 2025
StatusOnder optie
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 3.532
Woonoppervlakte310m²
Perceeloppervlakte2525m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
BuurtBuurtschap Broekheurne
WijkLandelijk gebied en kernen
GemeenteEnschede

Locatie

Leppepaalweg 10, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.0
Luuk
07-02-2025
Mooi buitenaf in Usselo

Top mooi wandelen met de hond het rutbeek dichtbij, veel rust Top!

8.6
Jv
19-01-2025
Buiten in het bos, maar in 5 minuten in een winkelcentrum

Dit gebied is echt buitengebied. 5 minuten lopen naar een zwemplas, 5 seconden lopen naar bomen, vogels en eekhoorns. 5 seconden maar? Dat klopt, je doet je deur open en je staat in je eigen tuin met bomen waar je dit treft. Dan denk je, dit zit echt in de middle of nowhere. Hier komt het leuke: 5 minuten met de auto of 10 minuten met de fiets en je zit in een groot winkelcentrum met 3 supermarkten, kledingwinkels en wat je verder nog hebt. Het is een buurt waar echt noaberschap nog heerst, afval ligt zelden op de grond en als het er al ligt is er altijd iemand die het wel opruimt. Dat mag je uiteraard ook zelf zijn. Doordat het buitengebied is zijn er veel doorlopende straten en kan je letterlijk vanaf noord naar zuid en van oost naar west reizen. Openbaar vervoer is wel wat minder georganiseerd, maar dat heb je ook niet nodig. Mocht je kleine kinderen hebben dan is er wel een kleine basisschool, zij werken wel met gecombineerde klassen. Vandaar de lagere score.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Broekheurne

Inwoners1.500
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten