Vrijstaande woning te koop: Lingedijk 30, Wadenoijen
KopenTielVrijstaande woningenLingedijk 30

Lingedijk 30

Wadenoijen, Tiel

€ 1.775.000
Buurt Wadenoijen, WadenoijenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 660m²
660m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Wonen aan de Lingedijk

Deze vrijstaande woning aan de Lingedijk in Wadenoijen ademt rust en ruimte. Het huis uit 1900 heeft een authentieke uitstraling en is gelegen op een enorm perceel van maar liefst 20.330 m². Met 660 m² woonoppervlak is er plek voor een groot gezin of wie graag veel ruimte om zich heen heeft. De vraagprijs van €1.775.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en exclusiviteit van dit object. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Tiel.

De buurt Wadenoijen

Wadenoijen is een klein dorp met ongeveer 695 inwoners, gelegen in het buitengebied van Tiel. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen (97% van de woningvoorraad). De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen met kinderen en ouderen. De buurt Wadenoijen heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat betekent dat je hier echt in het buitengebied woont. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, rustige omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij MCD, op nog geen kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool De Waayer Wadenoijen, op loopafstand (ongeveer een kwartier lopen). Andere scholen in de buurt zijn Basisschool De Waayer en De Blinker Basisschool, beide op fietsafstand. Het treinstation ligt op 1,8 km. De gemeente Tiel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Familie Beekhuizen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.775.000
Prijs per m²€ 2.689
Woonoppervlakte660m²
Perceeloppervlakte20330m²
Bouwjaar1900
BuurtWadenoijen
WijkWadenoijen en Kapel Avezaath
GemeenteTiel

Locatie

Lingedijk 30, Wadenoijen

Buurt statistieken

Gegevens uit Wadenoijen

Inwoners695
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

11 binnen 5 km

MCD
Moleneind 12
942m
Albert Heijn
Kamperfoelie 1
2859m
PLUS
Wilhelmina Druckerstr. 1
3772m

Scholen

27 binnen 5 km

De Waayer Wadenoijen
Basisonderwijs · 86 leerlingen
1058m
Basisschool De Waayer
Basisonderwijs · 116 leerlingen
2765m
De Blinker Basisschool
Basisonderwijs · 255 leerlingen
2844m

Veelgestelde vragen

Over Lingedijk 30, Wadenoijen

Is €1.775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.775.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte (660 m² wonen, 20.330 m² perceel) en de unieke ligging in het buitengebied is het marktconform. Er zijn geen vergelijkbare objecten in de buurt om direct mee te vergelijken, maar voor een vrijstaande woning van deze schaal in de regio Tiel is dit een prijs die past bij het exclusieve aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van Wadenoijen?

Wadenoijen ligt in het buitengebied van Tiel. Het treinstation bevindt zich op 1,8 km afstand, dus je kunt makkelijk met de trein naar omliggende steden. De auto is waarschijnlijk het meest praktisch voor dagelijks gebruik.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn goed bereikbaar. De dichtstbijzijnde supermarkt (MCD) is op 0,8 km, dus om de hoek. Er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand, zoals De Waayer Wadenoijen op 1 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek (5,3 km) of voortgezet onderwijs (4,2 km) moet je naar Tiel of omliggende plaatsen.