Vrijstaande woning te koop: Mahlerlaan 3, Roosendaal

Mahlerlaan 3

Fatima-villapark, Roosendaal

€ 569.000
Buurt Fatima-villapark, RoosendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 199m²
134% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Roosendaal

Deze vrijstaande woning aan de Mahlerlaan ademt ruimte en rust. Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 721 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1963 is gebouwd in een tijd waarin stevig en ruim werd gebouwd. De vraagprijs van €569.000 ligt 64% boven het buurtgemiddelde van €346.000, wat past bij de royale afmetingen. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Roosendaal.

Fatima-villapark: een groene, rustige buurt

Fatima-villapark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (78% van de woningvoorraad). De helft van de woningen is koop, en de buurt telt ruim 2100 inwoners. Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Fatima-villapark heeft een lage misdaadcijfer (174 misdrijven totaal) en een park of plantsoen op loopafstand (0,4 km).

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (644 m) of de Albert Heijn op tien minuten lopen (1,1 km). Ook de Jumbo en PLUS zijn binnen een kwartier fietsen. Kinderen kunnen naar basisscholen als KPO Basisschool O.L.V. van Fatima (683 m) of KPO Basisschool De Vlindertuin (738 m). Voor voortgezet onderwijs is Norbertus op 1,3 km afstand. De gemeente Roosendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder C&R Makelaars en Funda. Het energielabel staat niet in de advertentie, dus dat is iets om na te vragen bij de makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 2.859
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte721m²
Bouwjaar1963
EnergielabelF
BuurtFatima-villapark
WijkOost
GemeenteRoosendaal

Locatie

Mahlerlaan 3, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Fatima-villapark

Inwoners2.105
Mannen48%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Fatima-villapark

Woningvoorraad991
Gem. WOZ-waarde€ 271.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Philipslaan 82
644m
Albert Heijn
Van Beethovenlaan 4
1110m
Jumbo
Van Beethovenlaan 7
1147m

Scholen

33 binnen 5 km

KPO Basisschool O.L.V. van Fatima
Basisonderwijs · 276 leerlingen
683m
KPO Basisschool De Vlindertuin
Basisonderwijs · 267 leerlingen
738m
KPO Basisschool De Saffier
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1049m

Veelgestelde vragen

Over Mahlerlaan 3, Roosendaal

Welk energielabel heeft Mahlerlaan 3?

De woning aan Mahlerlaan 3 in Roosendaal heeft energielabel F.

Is €569.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €569.000 ligt 64% boven het gemiddelde in de buurt (€346.000), maar dat is logisch: deze woning is met 199 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 85 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken omdat de kavel groot is. Het is een royale vrijstaande woning in een rustige buurt.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 199 m² en een perceel van 721 m². Dat is aanzienlijk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (85 m²). De woning is gebouwd in 1963 en biedt veel ruimte voor een gezin.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt hebben alle woningen energielabel D of lager, maar dat zegt niets over deze specifieke woning. Vraag de makelaar om het label.

Hoe is de buurt Fatima-villapark om in te wonen?

Fatima-villapark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. Het park en de supermarkt zijn op loopafstand. Het treinstation van Roosendaal ligt op 1,7 km, dus met de fiets ben je er zo.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KPO Basisschool O.L.V. van Fatima (683 m) en KPO Basisschool De Vlindertuin (738 m). Voor voortgezet onderwijs is Norbertus op 1,3 km afstand.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €346.000, maar deze woning is met €569.000 een stuk duurder vanwege de grote oppervlakte en het perceel.

C&R Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.