Vrijstaande woning te koop: Nieuwstraat 16, Soest
Verkocht onder voorbehoud
KopenSoestVrijstaande woningenNieuwstraat 16

Nieuwstraat 16

’t Hart, Soest

€ 789.000
Buurt ’t Hart, SoestBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1926 staat in een rustige straat in Soest. Met 138 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 384 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft een energielabel A, wat bij een bouwjaar uit de jaren twintig bijzonder is. De vraagprijs van €789.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Soest.

Buurt 't Hart

De buurt 't Hart is een fijne, veilige wijk waar bewoners elkaar helpen. Een bewoner zegt: "Het is hier heel fijn en veilig, iedereen helpt elkaar en hebben veel respect voor elkaar." Een ander noemt het "een fantastisch huis in een fijne buurt/straat om te wonen." De buurt heeft een gemengde bevolking, met veel gezinnen en een doorsnee inkomen. Meer over de buurt 't Hart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet op een paar minuten lopen, of bij Albert Heijn om de hoek. Ook SPAR express en Ekoplaza zijn dichtbij. Basisschool de Driesprong (Dalton) zit twee straten verder, en kinderdagverblijven zijn ook op loopafstand. Het station is tien minuten fietsen. De gemeente Soest biedt verder alle voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buijs Regiomakelaars Soest - Baarn op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 789.000
Prijs per m²€ 5.717
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte384m²
Bouwjaar1926
Buurt’t Hart
Wijk’t Hart-Soestdijk
GemeenteSoest

Locatie

Nieuwstraat 16, Soest

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Rolanda kikkert
22-08-2024
Bleekveld, nieuwbouw in een bestaande buurt

De woonkamer van mijn huis kijkt uit op de beetzlaan, de andere kant kijkt uit op de nieuwstraat: ik heb weinig/niets te maken met de schaepmanstraat bv-wat een veel minder goede straat is. Er wonen daar ook veel (mensen) uit een lagere sociale klasse: daar is op zich niets mis mee, maar ik versta deze mensen niet, de kinderen hangen rond op straat en lopen de hele tijd te schreeuwen. Ik mijd deze straten dus, ik distantieer mij daarvan. De inrit van de parkeerplaats van Bleekveld waar mijn auto staat, zit aan de beetzlaan en de beetzlaan beschouw ik als de toegang tot mijn huis. Op loopafstand zit een busstation en met de fiets ben je met 7 minuten fietsen bij de winkels: ik vind dat erg plezierig. Ik heb met de meeste bewoners van bleekveld (18 woningen) goed contact. Jaren geleden mocht ik van De Alliantie in het kader van "woningverbetering " een balkon op zolder laten maken. Dit was een pilot van De Alliantie, ik ben er erg blij mee. Ik vind dat ik een fantastisch huis heb in een fijne buurt/straat om te wonen.

8.8
Angel kornman
28-10-2023
Hele fijne buurt

Het is hier heel fijn en veilig iedereen helpt elkaar en hebben veel respect voor elkaar heel fijn er was laatst ook een brand en iedereen hielp die mensen waar die brand was.