Vrijstaande woning te koop: Noordeinde 45, Landsmeer

Noordeinde 45

’t Lint, Landsmeer

€ 1.375.000
Buurt ’t Lint, LandsmeerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 174m²
164% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 114 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 24 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1924 staat in een rustige buurt van Landsmeer. Met 174 m² woonoppervlak en een flink perceel van 1380 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel C. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Landsmeer.

Buurt t Lint

De buurt t Lint is een gemengde wijk met veel oudere inwoners en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is 1238, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,2 km afstand, of Jumbo op 1,3 km. Basisschool De Hoeksteen zit op 1,1 km, en Basisschool St.Augustinus op 1,2 km. Het treinstation is 8,1 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Landsmeer biedt verder voorzieningen zoals een park op 0,5 km.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 7.902
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte1380m²
Bouwjaar1924
EnergielabelC
Buurt’t Lint
WijkLandsmeer
GemeenteLandsmeer

Locatie

Noordeinde 45, Landsmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Lint

Inwoners1.605
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit ’t Lint

Woningvoorraad751
Gem. WOZ-waarde€ 648.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 70-72
1239m
Jumbo
Nieuwe Gouw 3
1346m
Dekamarkt
Lange Vonder 122-124
2375m

Scholen

46 binnen 5 km

Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 198 leerlingen
1127m
Basisschool St.Augustinus
Basisonderwijs · 210 leerlingen
1233m
Openbare Basisschool De Fuik
Basisonderwijs · 64 leerlingen
1270m

Veelgestelde vragen

Over Noordeinde 45, Landsmeer

Welk energielabel heeft Noordeinde 45?

De woning aan Noordeinde 45 in Landsmeer heeft energielabel C.

Is de prijs van €1.375.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aanzienlijk hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€820.625) en de gemiddelde vraagprijs (€500.000). De woning is echter veel groter dan gemiddeld (174 m² vs 66 m²) en heeft een groot perceel. Of de prijs reëel is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt t Lint om in te wonen?

De buurt heeft een matig stedelijk karakter met 1605 inwoners. Er wonen relatief veel 65-plussers (470) en eenpersoonshuishoudens (285). Het aantal misdrijven is 182, wat gemiddeld is. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?