Vrijstaande woning te koop: Oldeveen 5, Aalden

Oldeveen 5

Verspreide huizen Zweeloo, Coevorden

€ 998.000
Buurt Verspreide huizen Zweeloo, AaldenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 307m²
307m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Oldeveen 5 in Aalden

Deze vrijstaande woning aan de Oldeveen 5 ligt in het buitengebied van Aalden, een dorp in Drenthe. Het huis ademt rust en ruimte, met een woonoppervlak van 307 m² op een perceel van maar liefst 1825 m². Het energielabel A is een fijne bijkomstigheid. Met een vraagprijs van € 998.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit is het marktconform in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Coevorden.

Buurt Verspreide huizen Zweeloo

De woning valt onder de buurt Verspreide huizen Zweeloo, een dunbevolkt gebied met slechts 355 inwoners. De omgeving is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen, en de inkomens zijn gemiddeld. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar je elkaar kent en de natuur om de hoek ligt.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in Aalden zelf. Voor de boodschappen kun je terecht bij de Coop op 3 km afstand, of iets verder bij de SPAR of Lidl. Basisscholen zoals De Smeltkroes en OBS De Anwende zijn op loopafstand (ongeveer 2 km). Het voortgezet onderwijs is verder weg, in Oosterhesselen op 5 km. De gemeente Coevorden biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot zorg.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 998.000
Prijs per m²€ 3.251
Woonoppervlakte307m²
Perceeloppervlakte1825m²
Bouwjaar1955
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Zweeloo
WijkZweeloo
GemeenteCoevorden

Locatie

Oldeveen 5, Aalden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zweeloo

Inwoners355
Mannen77%
Vrouwen24%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Aelderstraat 42
3022m
SPAR
Burg. de Kockstraat 61
5774m
Lidl
Brinklaan 2
7001m

Scholen

4 binnen 5 km

De Smeltkroes eerste opvangonderwijs anderstaligen
Basisonderwijs · 42 leerlingen
2025m
Openbare Basisschool De Anwende
Basisonderwijs · 107 leerlingen
2333m
Christelijke Basisschool de Schutse
Basisonderwijs · 67 leerlingen
2333m

Veelgestelde vragen

Over Oldeveen 5, Aalden

Welk energielabel heeft Oldeveen 5?

De woning aan Oldeveen 5 in Aalden heeft energielabel A.

Is € 998.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 998.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (307 m²) en het ruime perceel (1825 m²) is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio Coevorden worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden. Het energielabel A is een pluspunt dat de lagere energiekosten verklaart.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Aalden, dus je bent aangewezen op de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,8 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op 2 tot 4 km afstand, zoals De Smeltkroes en OBS De Anwende. Voortgezet onderwijs vind je in Oosterhesselen op 5,3 km. De afstanden zijn goed te doen met de fiets of auto.