Vrijstaande woning te koop: Aelderholt 1-105, Aalden
KopenCoevordenVrijstaande woningenAelderholt 1-105

Aelderholt 1-105

Verspreide huizen Zweeloo, Coevorden

€ 115.000
Buurt Verspreide huizen Zweeloo, AaldenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Aalden

Deze vrijstaande woning aan de Aelderholt ligt in het groene Aalden, een dorp in Drenthe waar rust en natuur de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 152 m² en een enorm perceel van maar liefst 79.128 m² is dit een unieke plek voor wie van ruimte houdt. De woning uit 1991 is solide gebouwd en vraagt om een eigen invulling. De vraagprijs van €115.000 is opvallend scherp, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Coevorden.

De buurt: Verspreide huizen Zweeloo

De buurt Verspreide huizen Zweeloo is dunbevolkt: er wonen 355 mensen, verspreid over 21 woningen. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen en relatief veel 25- tot 45-jarigen. De meeste huishoudens zijn koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (20 misdrijven) en de ruime opzet spreken voor zich.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor de boodschappen kun je terecht bij de Coop, op 1,6 km afstand, om de hoek dus. Ook de SPAR en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool De Smeltkroes en OBS De Anwende liggen op loopafstand. De gemeente Coevorden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant, beide op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 115.000
Prijs per m²€ 757
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte79128m²
Bouwjaar1991
BuurtVerspreide huizen Zweeloo
WijkZweeloo
GemeenteCoevorden

Locatie

Aelderholt 1-105, Aalden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zweeloo

Inwoners355
Mannen77%
Vrouwen24%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Aelderstraat 42
1611m
SPAR
Burg. de Kockstraat 61
4749m
PLUS
Tramstraat 17
6798m

Scholen

5 binnen 5 km

De Smeltkroes eerste opvangonderwijs anderstaligen
Basisonderwijs · 42 leerlingen
638m
Openbare Basisschool De Anwende
Basisonderwijs · 107 leerlingen
923m
Christelijke Basisschool de Schutse
Basisonderwijs · 67 leerlingen
923m

Veelgestelde vragen

Over Aelderholt 1-105, Aalden

Is €115.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €115.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 152 m² met een perceel van bijna 8 hectare. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, mede doordat de woning in een dunbevolkt gebied ligt en mogelijk wat opknapwerk vraagt.

Hoe groot is het perceel precies?

Het perceel is maar liefst 79.128 m², oftewel bijna 8 hectare. Dat is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning. Je hebt dus enorm veel grond.

Wat is de ligging van de woning?

De woning ligt in Aalden, in de buurt Verspreide huizen Zweeloo. Het is een rustige, landelijke omgeving in de gemeente Coevorden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?