Vrijstaande woning te koop: Oosteinde 239, Voorburg
Onder bod

Oosteinde 239

Voorburg Oud noord, Leidschendam-Voorburg

€ 1.295.000
Buurt Voorburg Oud noord, VoorburgBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 196m²
196m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een statig herenhuis aan de Oosteinde

Deze vrijstaande woning uit 1905 aan de Oosteinde in Voorburg ademt karakter. Met 196 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 415 m² is er ruimte voor een gezin dat van historie en groen houdt. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Leidschendam-Voorburg.

Buurt Voorburg Oud noord

De buurt Voorburg Oud noord is een volksbuurt met een mix van bewoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,4. Een bewoner zegt: 'Het is wel een mooie buurt. De mensen zijn echte volksmensen.' Een ander noemt het 'onrustig' en wijst op parkeerproblemen en geluidsoverlast. De buurt telt 4.325 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

De Oosteinde ligt in een levendige wijk. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH XL of Hoogvliet, beide op tien minuten lopen. Basisschool St Maartens en Christelijke Basisschool De Vijverhof zitten om de hoek, en het Dalton College voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt een mix van stedelijk en groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mares Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 6.607
Woonoppervlakte196m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar1905
EnergielabelD
BuurtVoorburg Oud noord
WijkVoorburg Oud
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Oosteinde 239, Voorburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

5.8
Tanja
21-11-2025
Echt een volksbuurt

Het is wel een mooie buurt. De mensen zijn echte volksmenser. Ze roddelen en houden van sensatie.

6.9
Mevr. van Kasteren
14-11-2025
Onrustig

Ik ben hier geboren de buurt is erg veranderd de afgelopen 34 jaar. Vroeger hielp men elkaar,nu veel gescheiden mensen. Groeten kan er niet meer af,en het grootste probleem is de parkeer problemen! En altijd herrie van school,verbouwen, blaffende honden,huilende kinderen.

6.5
Tanja
07-09-2025
Volksbuurt

Echte volsmensen. Je kan er niet echt mee om gaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorburg Oud noord

Inwoners4.325
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

58 binnen 5 km

AH XL
Weigelia 48
1091m
Hoogvliet
Klaverweide 84-90
1098m
Hoogvliet
Mgr. Van Steelaan 456
1186m

Scholen

33 binnen 5 km

Basisschool St Maartens
Basisonderwijs · 342 leerlingen
442m
Christelijke Basisschool De Vijverhof
Basisonderwijs · 242 leerlingen
458m
Dalton College
Voortgezet onderwijs · 951 leerlingen
605m

Veelgestelde vragen

Over Oosteinde 239, Voorburg

Welk energielabel heeft Oosteinde 239?

De woning aan Oosteinde 239 in Voorburg heeft energielabel D.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. De woning heeft een flinke oppervlakte van 196 m² en een perceel van 415 m², maar het energielabel D en het bouwjaar 1905 betekenen dat er mogelijk onderhoudskosten bijkomen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Leidschendam-Voorburg om te zien of de prijs marktconform is.