Vrijstaande woning te koop: Oudkerkse Bos 49, Giessenburg
KopenMolenlandenVrijstaande woningenOudkerkse Bos 49

Oudkerkse Bos 49

Giessenburg-Recreatie-Noord, Molenlanden

€ 895.000
Buurt Giessenburg-Recreatie-Noord, GiessenburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Giessenburg

Aan de rand van Giessenburg, in een landelijke omgeving, staat deze vrijstaande woning uit 2001. Het huis is compact met 89 m² woonoppervlak, maar het perceel is met 1390 m² bijzonder ruim. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het royale perceel en de schaarse aanbod van vrijstaande woningen in Molenlanden.

Buurt Giessenburg-Recreatie-Noord

De buurt Giessenburg-Recreatie-Noord is een rustige, groene woonwijk met veel recreatiemogelijkheden. Het is een kleine buurt met slechts 90 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. De sfeer is landelijk en er is veel ruimte om je heen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, oudere bevolking zien.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR express, om de hoek op 1,5 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen is ook Albert Heijn op loopafstand. Kinderen gaan naar BS Giessen-Oudekerk, twee straten verder op 246 meter. Voor het voortgezet onderwijs moeten ze iets verder, naar een school op 5,5 km. De gemeente Molenlanden biedt een landelijke omgeving met veel rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 10.056
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte1390m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtGiessenburg-Recreatie-Noord
WijkGiessenburg
GemeenteMolenlanden

Locatie

Oudkerkse Bos 49, Giessenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Giessenburg-Recreatie-Noord

Inwoners90
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR express
Steenenhoek 1
1495m
SPAR express
Den Bout 1
1506m
Albert Heijn
Lijnbaanplein 12
1527m

Scholen

20 binnen 5 km

BS Giessen-Oudekerk
Basisonderwijs · 43 leerlingen
246m
Christelijke Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 230 leerlingen
1392m
Basisschool Het Tweespan
Basisonderwijs · 56 leerlingen
1457m

Veelgestelde vragen

Over Oudkerkse Bos 49, Giessenburg

Welk energielabel heeft Oudkerkse Bos 49?

De woning aan Oudkerkse Bos 49 in Giessenburg heeft energielabel A.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 89 m², maar het perceel van 1390 m² is uitzonderlijk groot. In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers bekend, maar vergelijkbare woningen met een groot perceel in de regio worden vaak rond dit bedrag aangeboden. Het energielabel A is een pluspunt.

Hoe is de bereikbaarheid van Giessenburg?

Giessenburg ligt landelijk, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, dus tien minuten lopen. De buurt is rustig en autoluw.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je supermarkten zoals SPAR express en Albert Heijn op 1,5 km. Basisschool BS Giessen-Oudekerk is op 246 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar een school op 5,5 km. Er is een restaurant op 1,8 km en een bibliotheek op 2,9 km.