Vrijstaande woning te koop: Parkweg 305, Voorburg

Parkweg 305

Voorburg Oud noord, Leidschendam-Voorburg

€ 2.450.000
Buurt Voorburg Oud noord, VoorburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning aan de Parkweg

Deze vrijstaande woning uit 1930 aan de Parkweg in Voorburg ademt karakter en ruimte. Met 219 m² woonoppervlak en een perceel van 710 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel C. De vraagprijs van €2.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Leidschendam-Voorburg.

Buurt Voorburg Oud noord

De buurt Voorburg Oud noord is een volkse wijk met een mix van bewoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 6,38. Een bewoner zegt: 'Het is wel een mooie buurt. De mensen zijn echte volksmensen. Ze roddelen en houden van sensatie.' Een ander noemt het 'onrustig' vanwege parkeerproblemen en geluidsoverlast. De buurt telt 4.325 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet op een paar straten verder, of bij de Aldi en Albert Heijn XL op tien minuten lopen. Basisschool De Vijverhof en St. Maartens zitten om de hoek, en het Dalton College is twee straten verder. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mares Makelaars op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.450.000
Prijs per m²€ 11.187
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte710m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtVoorburg Oud noord
WijkVoorburg Oud
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Parkweg 305, Voorburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

5.8
Tanja
21-11-2025
Echt een volksbuurt

Het is wel een mooie buurt. De mensen zijn echte volksmenser. Ze roddelen en houden van sensatie.

6.9
Mevr. van Kasteren
14-11-2025
Onrustig

Ik ben hier geboren de buurt is erg veranderd de afgelopen 34 jaar. Vroeger hielp men elkaar,nu veel gescheiden mensen. Groeten kan er niet meer af,en het grootste probleem is de parkeer problemen! En altijd herrie van school,verbouwen, blaffende honden,huilende kinderen.

6.5
Tanja
07-09-2025
Volksbuurt

Echte volsmensen. Je kan er niet echt mee om gaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorburg Oud noord

Inwoners4.325
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

61 binnen 5 km

Hoogvliet
Mgr. Van Steelaan 456
1050m
Hoogvliet
Klaverweide 84-90
1064m
Aldi
Monseigneur van Steelaan 205
1136m

Scholen

33 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Vijverhof
Basisonderwijs · 242 leerlingen
314m
Basisschool St Maartens
Basisonderwijs · 342 leerlingen
345m
Dalton College
Voortgezet onderwijs · 951 leerlingen
445m

Veelgestelde vragen

Over Parkweg 305, Voorburg

Welk energielabel heeft Parkweg 305?

De woning aan Parkweg 305 in Voorburg heeft energielabel C.

Is €2.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.450.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. De woning heeft 219 m² woonoppervlak, een perceel van 710 m² en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de omgeving zijn vaak goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.