Vrijstaande woning te koop: Purmerenderweg 198, Zuidoostbeemster
KopenPurmerendVrijstaande woningenPurmerenderweg 198

Purmerenderweg 198

Zuidoostbeemster, Purmerend

€ 700.000
Buurt Zuidoostbeemster, ZuidoostbeemsterBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1886 heeft een authentieke uitstraling en staat in het rustige Zuidoostbeemster. Met 99 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 395 m² is het een fijne plek voor wie van ruimte en historie houdt. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat in de regio, maar de unieke ligging en het perceel maken het bijzonder. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Purmerend voor vergelijkbare opties.

De buurt Zuidoostbeemster

Zuidoostbeemster is een dorpse buurt met veel groen en een gemengde bevolking. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is er rustig, met een gemiddelde stedelijkheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat er relatief veel gezinnen wonen. De buurt Zuidoostbeemster biedt een prettige woonomgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Dekamarkt, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Wilgenhoek en OBS De Bloeiende Perelaar, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Purmerend biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HR Home. Aandacht maakt het verschil. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 7.071
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte395m²
Bouwjaar1886
EnergielabelE
BuurtZuidoostbeemster
WijkBeemster
GemeentePurmerend

Locatie

Purmerenderweg 198, Zuidoostbeemster

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidoostbeemster

Inwoners4.485
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Dekamarkt
Wagenweg 18-20
596m
Albert Heijn
Weeshuissteeg 2
613m
Aldi
Wagenweg 16a
672m

Scholen

41 binnen 5 km

Vonk Purmerend (voorheen Clusius College)
Voortgezet onderwijs · 743 leerlingen
422m
De Wilgenhoek
Basisonderwijs · 70 leerlingen
548m
OBS De Bloeiende Perelaar
Basisonderwijs · 449 leerlingen
580m

Veelgestelde vragen

Over Purmerenderweg 198, Zuidoostbeemster

Welk energielabel heeft Purmerenderweg 198?

De woning aan Purmerenderweg 198 in Zuidoostbeemster heeft energielabel E.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 99 m² in Zuidoostbeemster. Het perceel van 395 m² en het bouwjaar 1886 geven de woning wel karakter. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets goedkoper, maar de unieke ligging en het ruime perceel kunnen de prijs rechtvaardigen.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning niet goed geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Let op: dit is geen financieel advies, maar een feitelijke duiding van het label.

Hoe is de bereikbaarheid van Zuidoostbeemster?

Zuidoostbeemster ligt in de gemeente Purmerend. Het treinstation is op 2,8 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Wilgenhoek (548 m) en OBS De Bloeiende Perelaar (580 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals Vonk Purmerend (422 m) en Da Vinci College (592 m).

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een vrijstaande woning uit 1886 met een woonoppervlak van 99 m² en een perceel van 395 m². Het is een karakteristiek pand met een eigen tuin. Het energielabel is E. De woning wordt aangeboden als koopwoning.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 18 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Dekamarkt (596 m), Albert Heijn (613 m) en Aldi (672 m). Je kunt dus gemakkelijk lopend of fietsend boodschappen doen.