Vrijstaande woning te koop: Rederijklaan 44, Mierlo

Rederijklaan 44

Buitengebied Mierlo, Geldrop-Mierlo

€ 1.995.000
Buurt Buitengebied Mierlo, MierloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 488m²
488m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan de Rederijklaan 44 in Mierlo ademt rust en ruimte. Met 488 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 16.442 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1965 heeft energielabel D. De vraagprijs van €1.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Geldrop-Mierlo.

Buitengebied Mierlo: rust en natuur

De woning ligt in de buurt Buitengebied Mierlo, een landelijke omgeving met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,44. Een bewoner zegt: "Je hebt hier alles om goed te kunnen leven, onderwijs, natuur, goede bereikbaarheid, rustgevend, levendig." Een ander noemt het "rustgevend maar toch levendig". De buurt telt 575 inwoners, vooral gezinnen en ouderen, en bijna alle woningen zijn koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op ruim een kilometer afstand, of de Lidl en Jumbo die twee straten verder liggen. Basisscholen zoals De Rots en De Vlinder zijn om de hoek, en het Strabrechtcollege voor voortgezet onderwijs is op loopafstand. De gemeente Geldrop-Mierlo biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 900 meter en een park op 1,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Honders & Alting Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.995.000
Prijs per m²€ 4.088
Woonoppervlakte488m²
Perceeloppervlakte16442m²
Bouwjaar1965
EnergielabelD
BuurtBuitengebied Mierlo
WijkMierlo
GemeenteGeldrop-Mierlo

Locatie

Rederijklaan 44, Mierlo

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Royvanzon
14-06-2024
Rustgevend maar toch levendig

Je hebt hier alles om goed te kunnen leven, onderwijs, natuur, goedebereikbaarheid, rustgevend, levendig. We hebben hier niks te klagen kinderen kunnen spelen maar ook veilig over straat er zijn genoeg sport complexen om te kunnen sporten en als je lekker rustig wilt wandelen zit je tegen de bossen aan

8.3
Roy van zon
14-06-2024
Rustgevende maar toch levendige buurt

Onderwijs zit om de hoek. Speel mogelijkheden in buurt. Veilig verkeer door de buurt maar toch bereikbaarheid is goed. Je zit tegen natuur aan mogelijkheden om te wandelen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Mierlo

Inwoners575
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Aldi
St. Jozefplein 30-32
1242m
Lidl
Winkelcentrum Coevering 15
1446m
Jumbo
Coevering 5
1502m

Scholen

24 binnen 5 km

Strabrechtcollege Scholengemeenschap voor LYC HAVO MAVO
Voortgezet onderwijs · 1077 leerlingen
815m
Eenbes Basisschool De Rots
Basisonderwijs · 283 leerlingen
1281m
Basisschool De Vlinder
Basisonderwijs · 163 leerlingen
1307m

Veelgestelde vragen

Over Rederijklaan 44, Mierlo

Welk energielabel heeft Rederijklaan 44?

De woning aan Rederijklaan 44 in Mierlo heeft energielabel D.

Is €1.995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte van 488 m² en het perceel van 16.442 m². Vrijstaande woningen in Geldrop-Mierlo met zoveel grond zijn schaars. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.