Vrijstaande woning te koop: Ansemhoek 1, Helmond

Ansemhoek 1

Stepekolk, Helmond

€ 1.895.000
Buurt Stepekolk, HelmondBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 320m²
320m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 2020 staat in de rustige wijk Brandevoort in Helmond. Met 320 m² woonoppervlak en een perceel van 1020 m² is er volop ruimte. De woning is modern en energiezuinig, met een energielabel dat bij een nieuwbouwwoning hoort. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Helmond voor een vergelijking.

De buurt Stepekolk

Stepekolk, onderdeel van Brandevoort, wordt door bewoners gewaardeerd om de groene uitstraling en saamhorigheid. Een bewoner zegt: 'Woon hier heel m’n leven al, uitstraling van de wijk is mooi, veel variatie, evenementen waar heel de wijk op af komt.' Een ander noemt het 'een fijne rustige buurt om te wonen' en roemt de ecozone. De wijk telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens zijn er weinig. De buurt Stepekolk heeft een gemengde woningvoorraad, maar dit is een van de grotere vrijstaande huizen.

Het dagelijks leven

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Mondomijn of Openbare Basisschool Brandevoort. Voor de boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo om de hoek, op nog geen tien minuten lopen. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Helmond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 5.922
Woonoppervlakte320m²
Perceeloppervlakte1020m²
Bouwjaar2020
BuurtStepekolk
WijkBrandevoort
GemeenteHelmond

Locatie

Ansemhoek 1, Helmond

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.6
Wilbert Linders
07-08-2025
Stepekolk/Barndevoort: Een wijk met een hart en ruimte voor groei

Als betrokken inwoner van Helmond zie ik Stepekolk (Brandevoort) als een wijk met potentie, maar ook met duidelijke aandachtspunten. De wijk kent sterke kanten: er is een gevoel van saamhorigheid onder bewoners, de ligging is gunstig ten opzichte van voorzieningen en natuur, en er zijn mooie initiatieven van onderop. Tegelijkertijd spelen er ook zorgen. De openbare ruimte is niet altijd even goed onderhouden, zwerfafval, groenbeheer en verkeersveiligheid kunnen beter. Sommige delen van de wijk voelen daardoor onveiliger aan dan nodig is. Wat opvalt, is dat jongeren soms weinig te doen hebben, wat kan leiden tot overlast of verveling. Meer laagdrempelige ontmoetingsplekken, sport- en cultuuractiviteiten zouden de wijk ten goede komen. Ook zou er meer aandacht mogen zijn voor sociale verbinding: hoe zorgen we dat buren elkaar leren kennen en zich gezamenlijk verantwoordelijk voelen voor hun buurt? De woningvoorraad in Stepekolk is gemengd. Bewoners maken zich bovendien zorgen over de betaalbaarheid van wonen en energiekosten. Hier liggen kansen voor de gemeente en woningcorporaties om samen met bewoners toekomstgericht te investeren. Tot slot: Stepekolk (Brandevoort) is een wijk met een hart. Er wonen mensen met verhalen, met veerkracht en met liefde voor hun straat. Als de gemeente en instanties écht luisteren en bewoners mee laten denken én doen, kan Stepekolk een voorbeeldwijk zijn/worden van hoe sociale kracht en fysieke leefbaarheid hand in hand gaan.