Vrijstaande woning te koop: Roestenbergstraat 38, Kaatsheuvel
KopenLoon op ZandVrijstaande woningenRoestenbergstraat 38

Roestenbergstraat 38

Loonse Vaart, Loon op Zand

€ 565.000
Buurt Loonse Vaart, KaatsheuvelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 385m²
104% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 175 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 66 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Roestenbergstraat 38 in Kaatsheuvel ademt geschiedenis. Gebouwd in 1902, heeft het pand een authentieke uitstraling met een woonoppervlak van maar liefst 385 m². Het perceel is 530 m² groot, wat ruimte biedt voor een flinke tuin. Met een energielabel F is het goed om te weten dat dit een woning is waar je zelf nog wat aan kunt doen. De vraagprijs van € 565.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Loon op Zand, maar de enorme oppervlakte maakt het een bijzondere optie.

Buurt Loonse Vaart

De woning staat in de buurt Loonse Vaart, een rustige woonwijk in Kaatsheuvel-Oost. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 9,01. Een bewoner zegt: 'gezellige buurt'. Een ander noemt het 'gezond goede mensen' en voegt toe: 'Woon er graag altijd n goede dag en n praatje'. In de buurt wonen vooral gezinnen en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (91%) en iets meer dan de helft is koop.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 380 meter. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand (566 en 576 meter). Kinderen kunnen naar RK Basisschool De Vaert (813 meter) of later naar het Van Haestrecht College (939 meter). Een park of plantsoen vind je op 600 meter. De gemeente Loon op Zand biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 400 meter en een bibliotheek op 1,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RE/MAX Optimus Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 1.468
Woonoppervlakte385m²
Perceeloppervlakte530m²
Bouwjaar1902
EnergielabelF
BuurtLoonse Vaart
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

Roestenbergstraat 38, Kaatsheuvel

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

8.9
hannie
30-10-2025
goed

gezellide buurt

9.1
Hannie
03-09-2025
Gezond goede mensen

Woon er graag altijd n goede dag en n praatje

Buurt statistieken

Gegevens uit Loonse Vaart

Inwoners1.740
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Loonse Vaart

Woningvoorraad789
Gem. WOZ-waarde€ 321.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdpoort 22
380m
Lidl
Gasthuisstraat 24
566m
Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
576m

Scholen

24 binnen 5 km

RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
813m
Van Haestrecht College
Voortgezet onderwijs · 347 leerlingen
939m
OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum
Basisonderwijs · 505 leerlingen
1334m

Veelgestelde vragen

Over Roestenbergstraat 38, Kaatsheuvel

Welk energielabel heeft Roestenbergstraat 38?

De woning aan Roestenbergstraat 38 in Kaatsheuvel heeft energielabel F.

Is € 565.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 565.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 449.929) en ook boven de mediaan (€ 389.000). Wel is de woning met 385 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 189 m². De prijs per m² is ongeveer € 1.468, terwijl het gemiddelde in de buurt € 3.148 per m² is. Dat komt doordat deze woning relatief groot is voor de prijs. Of het een goede deal is, hangt af van hoeveel je over hebt voor de extra ruimte en het energielabel F.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk.

Hoe is de sfeer in de buurt Loonse Vaart?

De buurt wordt door bewoners beoordeeld met een 9,01. Ze omschrijven het als een 'gezellige buurt' en 'gezond goede mensen' waar je altijd een praatje kunt maken. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 1.256, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 380 meter, Lidl op 566 meter en Albert Heijn op 576 meter. Voor kinderen is er RK Basisschool De Vaert op 813 meter en het Van Haestrecht College (voortgezet onderwijs) op 939 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en andere basisscholen binnen 1,5 km.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 530 m² groot. De exacte tuinindeling is niet bekend, maar met een woonoppervlak van 385 m² is er waarschijnlijk een ruime tuin rondom de woning. Het bouwjaar 1902 suggereert een traditionele indeling met mogelijk een voor- en achtertuin.