Vrijstaande woning te koop: 's-Gravenbroekseweg 1, Reeuwijk
KopenBodegraven-ReeuwijkVrijstaande woningen's-Gravenbroekseweg 1

's-Gravenbroekseweg 1

Reeuwijk-Brug-Zuidoost, Bodegraven-Reeuwijk

€ 2.600.000
Buurt Reeuwijk-Brug-Zuidoost, ReeuwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 282m²
282m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Coop op 365m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een monumentaal vrijstaand huis met een rijk verleden

Aan de 's-Gravenbroekseweg in Reeuwijk staat een vrijstaande woning uit 1735, met een woonoppervlak van 282 m² en een perceel van maar liefst 2627 m². De woning ademt historie en biedt veel ruimte, zowel binnen als buiten. De vraagprijs van €2.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij het bijzondere karakter en de grote kavel. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bodegraven-Reeuwijk.

Reeuwijk-Brug-Zuidoost: rustig en groen

De buurt Reeuwijk-Brug-Zuidoost is een rustige woonwijk met veel groen. Van de 260 woningen is 95% eengezinswoning en 95% koopwoning. De buurt telt 620 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen: 100 huishoudens met kinderen en 190 inwoners van 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Coop (365 m) of Jumbo (441 m). Ook Albert Heijn, Lidl en een andere Jumbo zijn binnen twee kilometer te vinden. Basisscholen zijn er voldoende: Christelijke Basisschool De Regenboog (969 m) en Basisschool De Venen (1074 m) zijn het dichtstbij. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt een landelijke omgeving met goede voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Dupree Makelaars Reeuwijk op Funda en via Huispedia. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.600.000
Prijs per m²€ 9.220
Woonoppervlakte282m²
Perceeloppervlakte2627m²
Bouwjaar1735
BuurtReeuwijk-Brug-Zuidoost
WijkReeuwijk-Brug
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

's-Gravenbroekseweg 1, Reeuwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Reeuwijk-Brug-Zuidoost

Inwoners620
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Coop
van Staverenstraat 12-20
365m
Jumbo
Miereakker 18
441m
Albert Heijn
Lekkenburg 3
1730m

Scholen

60 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 189 leerlingen
969m
Basisschool De Venen
Basisonderwijs · 572 leerlingen
1074m
Ds. N.H. Beversluisschool
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
1286m

Veelgestelde vragen

Over 's-Gravenbroekseweg 1, Reeuwijk

Is €2.600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij de historische waarde, het grote perceel van 2627 m² en de woonoppervlakte van 282 m². Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Het energielabel is niet bekend, wat invloed kan hebben op de maandlasten.

Hoe oud is de woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1735, dus het is een monumentaal pand. Dat brengt vaak specifieke onderhoudseisen met zich mee, zoals voor houtwerk, dak en fundering. Het energielabel is niet vermeld in de advertentie, maar bij een oud huis zijn de stookkosten doorgaans hoger dan bij nieuwbouw.

Wat is er te doen in de buurt van 's-Gravenbroekseweg?

De buurt Reeuwijk-Brug-Zuidoost is rustig en groen. Binnen loopafstand vind je supermarkten zoals Coop en Jumbo. Ook zijn er basisscholen op ongeveer een kilometer afstand. Het treinstation ligt op 4,3 km, dus voor het OV ben je aangewezen op de auto of bus.