Vrijstaande woning te koop: Salesdreef 3CWN23, Oosterhout (Nb)
KopenOosterhoutVrijstaande woningenSalesdreef 3CWN23

Salesdreef 3CWN23

Bosgebied-Oosterhout, Oosterhout

€ 590.000
Buurt Bosgebied-Oosterhout, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 401m²
401m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1918 staat in een bosrijke omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 401 m² woonoppervlak en een perceel van 1614 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag in een groene setting woont. Het energielabel A betekent dat de woning goed geïsoleerd is, wat prettig is voor de stookkosten. De vraagprijs van €590.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oosterhout.

De buurt Bosgebied-Oosterhout

De buurt Bosgebied-Oosterhout is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden, en de sfeer is er gemoedelijk. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan het ruime, open karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, stille omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo of Coop, beide op een paar minuten rijden. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Jij en Kindcentrum de Achthoek, die op loopafstand liggen. Het dagelijkse leven speelt zich af in een rustig tempo, met de natuur om de hoek. De gemeente Oosterhout biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Trommelen Makelaars en Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 1.471
Woonoppervlakte401m²
Perceeloppervlakte1614m²
Bouwjaar1918
EnergielabelA
BuurtBosgebied-Oosterhout
WijkBuitengebied Oosterhout
GemeenteOosterhout

Locatie

Salesdreef 3CWN23, Oosterhout (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied-Oosterhout

Inwoners245
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 61
2816m
Coop
Markkant 10
2910m
Jumbo
Moerwijk 23
2988m

Scholen

32 binnen 5 km

Kindcentrum Jij
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2579m
Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2646m
Kindcentrum De Wisselaar
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2700m

Veelgestelde vragen

Over Salesdreef 3CWN23, Oosterhout (Nb)

Welk energielabel heeft Salesdreef 3CWN23?

De woning aan Salesdreef 3CWN23 in Oosterhout (Nb) heeft energielabel A.

Is €590.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €590.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 401 m² met een groot perceel in een bosrijke omgeving. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden, dus de prijs is in lijn met de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig bosgebied, op 7,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De omgeving is vooral gericht op rust en natuur.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Jij (2,6 km) en Kindcentrum de Achthoek (2,6 km). Ook Kindcentrum De Wisselaar en Basisschool De Zeggewijzer zijn binnen 3 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 2,9 km.