Vrijstaande woning te koop: Salesdreef 3CWN03, Oosterhout (Nb)
KopenOosterhoutVrijstaande woningenSalesdreef 3CWN03

Salesdreef 3CWN03

Bosgebied-Oosterhout, Oosterhout

€ 395.000
Buurt Bosgebied-Oosterhout, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 401m²
401m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1918 staat in een bosrijke omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 401 m² woonoppervlak op een perceel van 1614 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. De prijs van €395.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oosterhout.

De buurt Bosgebied-Oosterhout

Bosgebied-Oosterhout is een rustige, groene buurt met 245 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit eenpersoonshuishoudens of stellen zonder kinderen. Het is een plek waar je de stilte van het bos kunt ervaren, maar toch dicht bij de stad bent. De buurt Bosgebied-Oosterhout heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan het ruime gevoel.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo of Coop, beide op een paar kilometer afstand. Voor de kinderen is er basisonderwijs bij Kindcentrum Jij of Kindcentrum de Achthoek, om de hoek. De dagelijkse boodschappen doe je in Oosterhout, op tien minuten rijden. De gemeente Oosterhout biedt alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MB Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 985
Woonoppervlakte401m²
Perceeloppervlakte1614m²
Bouwjaar1918
EnergielabelB
BuurtBosgebied-Oosterhout
WijkBuitengebied Oosterhout
GemeenteOosterhout

Locatie

Salesdreef 3CWN03, Oosterhout (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied-Oosterhout

Inwoners245
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 61
2816m
Coop
Markkant 10
2910m
Jumbo
Moerwijk 23
2988m

Scholen

32 binnen 5 km

Kindcentrum Jij
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2579m
Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2646m
Kindcentrum De Wisselaar
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2700m

Veelgestelde vragen

Over Salesdreef 3CWN03, Oosterhout (Nb)

Welk energielabel heeft Salesdreef 3CWN03?

De woning aan Salesdreef 3CWN03 in Oosterhout (Nb) heeft energielabel B.

Is €395.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 401 m² met een perceel van 1614 m² in deze bosrijke omgeving. Het energielabel B is gunstig voor een woning uit 1918. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig bosgebied, op 7,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1918?

Een woning uit 1918 kan karakteristieke elementen hebben, maar vergt ook onderhoud. Het energielabel B is goed, maar isolatie en installaties kunnen aandacht nodig hebben.