Vrijstaande woning te koop: Schotsmanweg 22., Kamperland

Schotsmanweg 22.

Recreatiegebied Kamperland, Noord-Beveland

€ 789.000
Buurt Recreatiegebied Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
51% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kamperland

Deze vrijstaande woning uit 2019 ligt in een rustige omgeving. Met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 391 m² is het een compacte maar complete woning. De prijs van €789.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Noord-Beveland.

Buurt Recreatiegebied Kamperland

De buurt Recreatiegebied Kamperland is dunbevolkt met 195 inwoners, vooral 65-plussers. Het is een rustige, groene omgeving met veel recreatiewoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op twee straten verder (ongeveer 1,9 km) of de Albert Heijn op tien minuten lopen (2,1 km). Basisschool SVS de Magdalon (2 km) en C B S de Kamperschouw (2,4 km) zijn om de hoek. De gemeente Noord-Beveland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een park op 1,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 789.000
Prijs per m²€ 7.735
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte391m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtRecreatiegebied Kamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Schotsmanweg 22., Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiegebied Kamperland

Inwoners195
Mannen49%
Vrouwen54%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Ruiterplaatweg 6
1889m
Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
2141m
PLUS
Fort den Haakweg 12
4099m

Scholen

3 binnen 5 km

SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
2023m
C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
2363m
Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
4265m

Veelgestelde vragen

Over Schotsmanweg 22., Kamperland

Welk energielabel heeft Schotsmanweg 22.?

De woning aan Schotsmanweg 22. in Kamperland heeft energielabel A.

Is €789.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €789.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 102 m² in Kamperland. De woning is echter nieuw (2019) en heeft energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Kamperland?

Kamperland is een rustig dorp op Noord-Beveland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 17,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De omgeving is groen en rustig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, zoals SVS de Magdalon (2 km) en C B S de Kamperschouw (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes of Middelburg, op 16,4 km afstand.