Vrijstaande woning te koop: Schouwweg 73, Wassenaar

Schouwweg 73

De Kieviet, Wassenaar

€ 3.485.000
Buurt De Kieviet, WassenaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 649m²
649m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wassenaar

Deze vrijstaande woning aan de Schouwweg ademt ruimte en rust. Met 649 m² woonoppervlak op een perceel van 4380 m² is er volop plek voor een gezin dat van groen en privacy houdt. Het huis uit 1953 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €3.485.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

De Kieviet: een groene, rustige buurt

De woning ligt in buurt De Kieviet, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 1300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 269, wat duidt op een zeer rustige omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op ongeveer twee kilometer afstand. Ook Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er diverse scholen in de buurt: de Kievietschool ligt op 1,4 km, Montessorischool Wassenaar op 1,3 km en het Rijnlands Lyceum Wassenaar op 0,9 km. De gemeente Wassenaar biedt een rustige, groene woonomgeving met goede voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouwenhaghe Makelaarsgroep B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.485.000
Prijs per m²€ 5.370
Woonoppervlakte649m²
Perceeloppervlakte4380m²
Bouwjaar1953
EnergielabelA
BuurtDe Kieviet
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Schouwweg 73, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kieviet

Inwoners1.300
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Ekoplaza
Langstraat 63
1977m
Jumbo
Luifelbaan 1
2201m
Aldi
Hofcampweg 57
2448m

Scholen

24 binnen 5 km

Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
868m
Montessorischool Wassenaae
Basisonderwijs · 122 leerlingen
1276m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1415m

Veelgestelde vragen

Over Schouwweg 73, Wassenaar

Welk energielabel heeft Schouwweg 73?

De woning aan Schouwweg 73 in Wassenaar heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €3.485.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 649 m² op een perceel van 4380 m² in Wassenaar. De woning heeft energielabel A, wat duidt op lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de exclusiviteit.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Wassenaar. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,7 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgeving is groen en rustig.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1953 met een woonoppervlak van 649 m² en een perceel van 4380 m². Het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is. De woning heeft een royale tuin en veel privacy.