Vrijstaande woning te koop: Sint Annabos 3, Almere
KopenAlmereVrijstaande woningenSint Annabos 3

Sint Annabos 3

Overgooi, Almere

€ 1.875.000
Buurt Overgooi, AlmereBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 396m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in een bosrijke omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Sint Annabos 3 in Almere is een nieuwbouwwoning uit 2024, gelegen in een rustige, groene omgeving. Met een woonoppervlak van 396 m² en een perceel van maar liefst 2260 m² biedt het veel ruimte en privacy. De woning is energielabel A++++, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Almere voor een vergelijking.

Overgooi: een rustige, groene buurt

De buurt Overgooi is een kleinschalige woonwijk met veel groen en water. Het is een rustige buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-data wonen er vooral gezinnen en stellen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8, wat duidt op een gezinsrijke omgeving. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Meer over de buurt Overgooi lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op twee kilometer afstand, of bij Albert Heijn op 2,7 kilometer. Basisschool De Klaverweide is op 1,8 kilometer, en IKC de Regenboog op 2 kilometer. Het treinstation ligt op 7,5 kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor OV. De gemeente Almere biedt verder veel voorzieningen op het gebied van recreatie en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoeksteen Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.875.000
Prijs per m²€ 4.735
Woonoppervlakte396m²
Perceeloppervlakte2260m²
Bouwjaar2024
BuurtOvergooi
WijkOvergooi
GemeenteAlmere

Locatie

Sint Annabos 3, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Overgooi

Inwoners630
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Overgooi

Woningvoorraad184
Gem. WOZ-waarde€ 1.212.000
Koopwoningen95%
Huurwoningen5%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Jaagmeent 250
2050m
Albert Heijn
Markenlaan 3
2688m
Vomar
Kruisstraat 1
2792m

Scholen

45 binnen 5 km

Basisschool De Klaverweide
Basisonderwijs · 264 leerlingen
1830m
IKC de Regenboog
Basisonderwijs · 434 leerlingen
1961m
Elan College Huizen
Speciaal onderwijs · 115 leerlingen
2751m

Veelgestelde vragen

Over Sint Annabos 3, Almere

Is de prijs van €1.875.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 44% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.306.250), maar de woning is ook uitzonderlijk groot (396 m²) met een perceel van 2260 m². De mediaanprijs in Overgooi is €1.190.000, en de duurste woning die te koop staat is €1.895.000. Gezien de nieuwbouwstatus en het energielabel A++++ is de prijs marktconform voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig, bosrijk deel van Almere. Het treinstation is 7,5 kilometer verderop, dus je bent vooral aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 2 kilometer, en basisscholen op ongeveer 1,8 kilometer. De omgevingsadressendichtheid is laag (142), wat past bij de landelijke sfeer.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

De woning heeft energielabel A++++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt Overgooi heeft 100% van de woningen label A of hoger, dus dit is gebruikelijk voor nieuwbouw in deze omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Basisschool De Klaverweide (264 leerlingen) is op 1,8 kilometer, en IKC de Regenboog (434 leerlingen) op 2 kilometer. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 5,2 kilometer.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 2260 m² groot, wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. De woning zelf heeft een woonoppervlak van 396 m². De tuin is niet specifiek beschreven, maar met zo'n groot perceel is er veel buitenruimte.

Is de buurt veilig?

In Overgooi zijn in de laatste periode 13 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een buurt met 630 inwoners. Het is een rustige, groene wijk waar veel gezinnen wonen.