Vrijstaande woning te koop: Stuifakker 8, Nieuw-Beijerland

Stuifakker 8

Nieuw-Beijerland Woonkern, Hoeksche Waard

€ 1.575.000
Buurt Nieuw-Beijerland Woonkern, Nieuw-BeijerlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 377m²
377m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Nieuw-Beijerland

Deze vrijstaande woning aan de Stuifakker 8 in Nieuw-Beijerland ademt ruimte en rust. Met 377 m² woonoppervlak op een perceel van 1695 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Hoeksche Waard, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt Nieuw-Beijerland Woonkern

Nieuw-Beijerland Woonkern is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een rustig karakter. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen relatief veel gezinnen. De buurt Nieuw-Beijerland Woonkern heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat je merkt aan de ruimte en het groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er andere supermarkten zoals Dirk en Jumbo op fietsafstand. Kinderen kunnen naar IKC Onder de Wieken of School met de Bijbel, beide op loopafstand. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand en een restaurant op twee kilometer.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Baljon makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.575.000
Prijs per m²€ 4.178
Woonoppervlakte377m²
Perceeloppervlakte1695m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA+
BuurtNieuw-Beijerland Woonkern
WijkNieuw-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Stuifakker 8, Nieuw-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Beijerland Woonkern

Inwoners4.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

17 binnen 5 km

PLUS
Kerkstraat 35
744m
Dirk
Rozemarijndonk 33
2636m
Jumbo
Vlinderveen 436
2717m

Scholen

38 binnen 5 km

IKC Onder de Wieken
Basisonderwijs · 143 leerlingen
805m
School met de Bijbel
Basisonderwijs · 307 leerlingen
918m
sls De Wereldreiziger
Basisonderwijs · 261 leerlingen
2589m

Veelgestelde vragen

Over Stuifakker 8, Nieuw-Beijerland

Welk energielabel heeft Stuifakker 8?

De woning aan Stuifakker 8 in Nieuw-Beijerland heeft energielabel A+.

Is €1.575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (377 m²) en het ruime perceel (1695 m²). De woning is uit 2005 met energielabel A+, wat duidt op lage energiekosten. In de buurt Nieuw-Beijerland Woonkern zijn vrijstaande woningen schaars, dus de prijs weerspiegelt de schaarste en de kwaliteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuw-Beijerland?

Nieuw-Beijerland ligt in de Hoeksche Waard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 20 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat rust biedt maar ook betekent dat voorzieningen verder weg kunnen zijn.

Zijn er scholen in de buurt?