Appartement te koop: Heschepad 12A, Oss
KopenOssAppartementenHeschepad 12A

Heschepad 12A

Centrum-Zuid, Oss

€ 975.000
Buurt Centrum-Zuid, OssBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 304m²
280% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 183m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Oss

Dit appartement aan de Heschepad 12A is met 304 m² woonoppervlak een uitzondering in de buurt. Het bouwjaar 1971 en energielabel B geven een solide basis. De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Oss.

Buurt Centrum-Zuid

De buurt Centrum-Zuid is stedelijk met 2843 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar CBS-cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens (980) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. De buurt Centrum-Zuid heeft een actief voorzieningenniveau.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS (om de hoek) of Ekoplaza (twee straten verder). Scholieren gaan naar het Titus Brandsmalyceum (naast de deur) of Het Maaslandcollege (vijf minuten lopen). De gemeente Oss biedt verder een treinstation op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 3.207
Woonoppervlakte304m²
Perceeloppervlakte1606m²
Bouwjaar1971
EnergielabelB
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteOss

Locatie

Heschepad 12A, Oss

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.225
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Zuid

Woningvoorraad1.279
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

19 binnen 5 km

PLUS
Heschepad 49-51
183m
Ekoplaza
Kruisstraat 22
252m
Zapolski
Wethouder van Eschstraat 278
379m

Scholen

40 binnen 5 km

Titus Brandsmalyceum
Voortgezet onderwijs · 1457 leerlingen
202m
Het Maaslandcollege. Scholengemeenschap voor (tweetalig) mavo, havo, vwo.
Voortgezet onderwijs · 1149 leerlingen
418m
Hertogin Johanna V
Basisonderwijs · 231 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over Heschepad 12A, Oss

Welk energielabel heeft Heschepad 12A?

De woning aan Heschepad 12A in Oss heeft energielabel B.

Is €975.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €975.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€321.000) en ook boven de gemiddelde verkoopprijs van €403.359. Het appartement is met 304 m² echter veel groter dan het buurtgemiddelde van 80 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Centrum-Zuid om in te wonen?

Centrum-Zuid is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en de bevolking is relatief jong (25-45 jaar). Het aantal misdrijven is met 602 relatief hoog, maar dat past bij een centrumgebied.