Vrijstaande woning te koop: Waterstad 67, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud

Waterstad 67

Waterrijk, Eindhoven

€ 1.195.000
Buurt Waterrijk, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Waterstad 67: een vrijstaande woning met waterzicht

Deze vrijstaande woning uit 2016 ligt aan het water in Waterrijk, een rustige buurt in Eindhoven. Met 257 m² woonoppervlak en een perceel van 344 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Waterrijk: een groene, gezinsvriendelijke buurt

Waterrijk is een buurt met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. De meeste woningen zijn koopwoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Ik kijk op het water gelukkig en woon in een fijne straat met oplettende buren, we helpen elkaar." Een ander merkt op: "Buurt gaat sinds paar jaar achteruit. Wordt gestolen en eigendommen vernield." De buurt Waterrijk heeft een park of plantsoen op 100 meter afstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Albert Heijn (twee straten verder) of Lidl (twee straten verder). In de buurt zijn ook basisscholen: SALTO-basisschool de St@rtbaan (tien minuten lopen), Openbare Basisschool Dick Bruna (tien minuten lopen) en Basisschool 't Slingertouw (tien minuten lopen). De gemeente Eindhoven biedt verder ruime voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Eindhoven op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 4.650
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte344m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA+
BuurtWaterrijk
WijkMeerhoven
GemeenteEindhoven

Locatie

Waterstad 67, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
Antoinette
23-12-2024
Saai blokkendoos woningen

Ik kijk op het water gelukkig en woon in een fijne straat met oplettende buren,we helpen elkaar. De mensen zouden wél beter hun straatje kunnen onderhouden en fietsen in stalling zetten ipv bij deur

8.1
Mvr A
22-10-2023
Mijn buurt

Buurt gaat sinds paar jaar achteruit.Wordt gestolen en eigendommen vernield.Men houdt Voorstraat minder of niet goed bij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Waterrijk

Inwoners2.565
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Meerwater 8
807m
Albert Heijn
Meerzand 6
916m
Lidl
Meerplein 71
937m

Scholen

44 binnen 5 km

SALTO-basisschool de St@rtbaan
Basisonderwijs · 523 leerlingen
1069m
Openbare Basisschool Dick Bruna
Basisonderwijs · 790 leerlingen
1163m
Basisschool 't Slingertouw
Basisonderwijs · 863 leerlingen
1236m

Veelgestelde vragen

Over Waterstad 67, Eindhoven

Welk energielabel heeft Waterstad 67?

De woning aan Waterstad 67 in Eindhoven heeft energielabel A+.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Waterrijk. De woning is uit 2016, heeft energielabel A+ en een woonoppervlak van 257 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt. Het is goed om de prijs te vergelijken met andere vrijstaande woningen in Eindhoven.

Hoe is de buurt Waterrijk om in te wonen?

Waterrijk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,6. Een bewoner waardeert het waterzicht en de oplettende buren, maar een ander merkt op dat er de laatste jaren meer diefstal en vernieling is. Er is een park op 100 meter afstand.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn meerdere supermarkten, waaronder Jumbo, Albert Heijn en Lidl, allemaal op loopafstand. Ook zijn er basisscholen zoals SALTO-basisschool de St@rtbaan en Openbare Basisschool Dick Bruna. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,2 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. Dit betekent dat de stookkosten laag zijn. Het label is gebaseerd op de isolatie en installaties van de woning uit 2016.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 257 m² en een perceel van 344 m². Het bouwjaar is 2016, dus de woning is relatief nieuw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals SALTO-basisschool de St@rtbaan (1,1 km), Openbare Basisschool Dick Bruna (1,2 km) en Basisschool 't Slingertouw (1,2 km).

Hendriks Makelaardij Eindhoven
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen