Vrijstaande woning te koop: Zuidendijk 31, Dordrecht
Verkocht onder voorbehoud

Zuidendijk 31

Zuidendijk, Dordrecht

€ 669.000
Buurt Zuidendijk, DordrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 178m²
41% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Zuidendijk in Dordrecht ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 178 m² woonoppervlak en een eigen oprit is het een plek waar je echt kunt settelen. De prijs van €669.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Dordrecht in deze prijsklasse.

Buurt Zuidendijk

De buurt Zuidendijk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar, en er wonen relatief veel gezinnen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de straat leeft.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Dirk om de hoek (5 minuten lopen) of bij de Jumbo twee straten verder. Voor de kinderen is er de Katholieke Basisschool Pius 10 op loopafstand (5 minuten) en de Prins Bernhardschool net zo dichtbij. De gemeente Dordrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maarten Makelaardij & Hypotheken Drechtsteden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 669.000
Prijs per m²€ 3.758
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte118m²
Bouwjaar1920
EnergielabelD
GemeenteDordrecht

Locatie

Zuidendijk 31, Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidendijk

Inwoners230
Mannen52%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidendijk

Woningvoorraad105
Gem. WOZ-waarde€ 266.000
Koopwoningen95%
Huurwoningen5%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Dirk
Brouwersdijk 30
505m
AH to go
Laan der Verenigde Naties 113
552m
Jumbo
Krispijnseweg 68
866m

Scholen

95 binnen 5 km

Katholieke Basisschool Pius 10
Basisonderwijs · 346 leerlingen
445m
Prins Bernhardschool
Basisonderwijs · 200 leerlingen
479m
Kindcentrum Mondriaan
Basisonderwijs · 297 leerlingen
620m

Veelgestelde vragen

Over Zuidendijk 31, Dordrecht

Welk energielabel heeft Zuidendijk 31?

De woning aan Zuidendijk 31 in Dordrecht heeft energielabel D.

Is €669.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €669.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Dordrecht. Het huis heeft een woonoppervlak van 178 m² en een perceel van 118 m², met een energielabel D. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar de schaarste aan vrijstaande huizen in deze prijsklasse kan de prijs verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2754 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1920 met een woonoppervlak van 178 m² en een perceel van 118 m². Het energielabel is D, wat betekent dat het huis redelijk zuinig is maar niet top. De woning heeft geen kamerspecificatie in de data, maar met dit formaat zijn er waarschijnlijk meerdere slaapkamers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Katholieke Basisschool Pius 10 ligt op 493 meter (5 minuten lopen) en de Prins Bernhardschool op 502 meter. Ook Kindcentrum Mondriaan en Christelijk IKC De Fontein zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,3 km.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt Zuidendijk zijn in de meest recente cijfers 12 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt heeft een rustig karakter met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze locatie?

De mate van stedelijkheid is 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2754 adressen per km². Dat betekent dat je in een dichtbevolkt gebied woont, met alle voorzieningen dichtbij.

Maarten Makelaardij & Hypotheken Drechtsteden
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Maarten Makelaardij & Hypotheken Drechtsteden
maartenmakelaardij.nl
Bekijk
Maarten Makelaardij & Hypotheken Drechtsteden
vastgoednederland.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Oud Krispijn

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appZuidendijk 31, Dordrecht
Bekijk