Vrijstaande woning te koop: Zutphen-Emmerikseweg 121, Baak
KopenBronckhorstVrijstaande woningenZutphen-Emmerikseweg 121

Zutphen-Emmerikseweg 121

Baak, Bronckhorst

€ 495.000
Buurt Baak, BaakBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 433m²
433m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Zutphen-Emmerikseweg 121 in Baak ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1915 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale ruimtes en een flink perceel van 1295 m². De woning heeft 433 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere verdiepingen. Met een energielabel F zijn de stookkosten naar verwachting hoog. De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Bronckhorst.

De buurt Baak

Baak is een klein dorp in de gemeente Bronckhorst, met zo'n 525 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar veel eengezinswoningen staan. De bevolking is gemiddeld wat ouder: de grootste groep is tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een hechte gemeenschap zien. De buurt Baak biedt rust en ruimte.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de PLUS, die op zo'n 2,8 km afstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten binnen 5 km. Basisscholen zijn er in de omgeving: Protestants Christelijke Basisschool De Rank (2,1 km) en Basisschool de Pannevogel (2,6 km). Het dorp heeft een restaurant op slechts 0,2 km afstand. De gemeente Bronckhorst biedt een landelijke levensstijl.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Streek Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 1.143
Woonoppervlakte433m²
Perceeloppervlakte1295m²
Bouwjaar1915
EnergielabelF
BuurtBaak
WijkSteenderen
GemeenteBronckhorst

Locatie

Zutphen-Emmerikseweg 121, Baak

Buurt statistieken

Gegevens uit Baak

Inwoners525
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 14-16
2834m
Dekamarkt
Zutphensestraat 3 A
4855m
Aldi
Arnhemsestraat 50
4999m

Scholen

3 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 90 leerlingen
2148m
Basisschool de Pannevogel
Basisonderwijs · 157 leerlingen
2599m
De Garve
Basisonderwijs · 81 leerlingen
2881m

Veelgestelde vragen

Over Zutphen-Emmerikseweg 121, Baak

Welk energielabel heeft Zutphen-Emmerikseweg 121?

De woning aan Zutphen-Emmerikseweg 121 in Baak heeft energielabel F.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 433 m² met een groot perceel in Baak. Het energielabel F kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat de stookkosten naar verwachting hoog zijn. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is goed om te weten dat je met isolerende maatregelen het label kunt verbeteren en de kosten kunt verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Baak?

Baak ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,9 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de auto of fiets. De rust en ruimte wegen voor veel mensen op tegen de afstanden.