Woning te koop: Aalsterweg 281B, Eindhoven
KopenEindhovenKortonjoEikenburgAalsterweg 281B

Aalsterweg 281B

Eikenburg, Eindhoven

€ 874.000
Buurt Eikenburg, EindhovenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een rustige, groene buurt

Deze hoekwoning uit 2024 staat in de rustige buurt Eikenburg, een groene wijk in Eindhoven. Met 98 m² woonoppervlak biedt het een moderne indeling. De vraagprijs van €874.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de locatie. Vergelijk dit met andere woningen in Eindhoven.

Buurt Eikenburg

Eikenburg is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een plek waar je de rust opzoekt, maar toch dicht bij de stad bent. De buurt Eikenburg staat bekend om zijn ruime opzet en veel groen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, twee straten verder. Voor de kinderen is Basisschool Floralaan om de hoek, en ook Bs De Talisman is op loopafstand. De dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn of Aldi, beide op tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 874.000
Prijs per m²€ 8.918
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte2354m²
Bouwjaar2024
BuurtEikenburg
WijkKortonjo
GemeenteEindhoven

Locatie

Aalsterweg 281B, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Eikenburg

Inwoners1.505
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Roostenlaan 112
1019m
Aldi
Aalsterweg 141
1154m
AH to go
Professor Holstlaan 4
1452m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool Floralaan
Basisonderwijs · 337 leerlingen
665m
Bs De Talisman
Basisonderwijs · 597 leerlingen
1036m
Vrije School De Regenboog
Basisonderwijs · 423 leerlingen
1368m

Veelgestelde vragen

Over Aalsterweg 281B, Eindhoven

Is €874.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €874.000 is aan de hoge kant voor een woning van 98 m² in Eikenburg. Het is een nieuwbouwwoning uit 2024, wat de prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de exacte afwerking en de vergelijkbare verkopen in de buurt. De prijs is niet extreem hoog, maar ook niet laag.

Hoe is de bereikbaarheid van Eikenburg?

Eikenburg ligt in het zuiden van Eindhoven, met goede verbindingen naar de stad. Het treinstation ligt op 4,4 km afstand, dus je bent er met de fiets of auto in een kwartier. De buurt is rustig, maar de snelweg is niet ver.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Floralaan ligt op 665 meter, Bs De Talisman op 1036 meter, en Vrije School De Regenboog op 1368 meter. Voor voortgezet onderwijs is Van Maerlantlyceum op 1777 meter. De buurt is dus geschikt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.