Woning te koop: Achterstraat 18, Wanssum
KopenVenrayWanssumAchterstraat 18

Achterstraat 18

Wanssum, Venray

€ 443.500
Buurt Wanssum, WanssumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in Wanssum

Dit is een gloednieuwe woning uit 2024, met energielabel A+++ en een woonoppervlak van 147 m². Het staat in het rustige Wanssum, een dorp in de gemeente Venray. De vraagprijs van € 443.500 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit. Vergelijkbare woningen in Venray worden ook voor dit bedrag aangeboden.

Wanssum

Wanssum is een dorp met bijna 1900 inwoners, waar het overgrote deel van de woningen eengezinswoningen zijn. De buurt is niet stedelijk, met veel rust en ruimte. Een bewoner zegt: "Ik woon hier meer dan tien jaar, nog geen slechte ervaringen gehad." De sfeer is vriendelijk en veilig. Meer over de buurt Wanssum.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jan Linders, die om de hoek zit op 70 meter. Ook de Jumbo is op 99 meter. Basisschool De Peddepoel is op 771 meter, en er zijn nog twee andere basisscholen op loopafstand. Het treinstation is op 5,5 km, maar de bushaltes in het dorp zorgen voor verbindingen. De gemeente Venray biedt voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peelrand Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 443.500
Prijs per m²€ 3.017
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte3480m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtWanssum
WijkWanssum
GemeenteVenray

Locatie

Achterstraat 18, Wanssum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
QV
14-09-2024
Vriendelijk en veilig

Ik woon hier meer dan tien jaar nog geen slechte ervaringen gehad

Buurt statistieken

Gegevens uit Wanssum

Inwoners1.880
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Wanssum

Woningvoorraad817
Gem. WOZ-waarde€ 316.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
70m
Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
99m
SPAR
De Kamp 5
3795m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Peddepoel
Basisonderwijs · 140 leerlingen
771m
Basisschool Sint Anna
Basisonderwijs · 82 leerlingen
2045m
Vitusschool
Basisonderwijs · 129 leerlingen
2177m

Veelgestelde vragen

Over Achterstraat 18, Wanssum

Welk energielabel heeft Achterstraat 18?

De woning aan Achterstraat 18 in Wanssum heeft energielabel A+++.

Is € 443.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 147 m² met energielabel A+++ in Wanssum. De woning is pas gebouwd, dus je hebt geen directe onderhoudskosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen, maar exacte bedragen hangen af van je gebruik.