Woning te koop: Akerstraat 153-168, Brunssum
KopenBrunssumBrunssum-ZuidBrunssumer HeideAkerstraat 153-168

Akerstraat 153-168

Brunssumer Heide, Brunssum

€ 135.000
Buurt Brunssumer Heide, BrunssumBekijk buurt
Aldi op 354m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
100% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een moderne woning

Deze hoekwoning uit 2015 aan de Akerstraat in Brunssum voelt direct als een thuis. Met 86 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte maar complete woning. De woning ligt in een rustige buurt, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden in plaats van verkeer. De vraagprijs van €135.000 is scherp voor een woning van dit bouwjaar, zeker in vergelijking met andere woningen in Brunssum.

Brunssumer Heide: een stille buurt

De buurt Brunssumer Heide is een van de rustigste plekken in Brunssum. Met slechts 5 inwoners en een gemiddelde leeftijd van 65-plus is het een buurt waar stilte en privacy voorop staan. De omgevingsadressendichtheid is laag (719), wat betekent dat je niet dicht op elkaar woont. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: dit is een buurt voor wie van rust houdt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die twee straten verder ligt. Ook een Lidl en een Jan Linders zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Langeberg, op loopafstand, of naar De Schakel, iets verderop. Voor het voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals het Emmacollege op ongeveer een kwartier fietsen. De gemeente Brunssum biedt verder voldoende voorzieningen voor een comfortabel leven.

Aangeboden door Ovida makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 135.000
Prijs per m²€ 1.570
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte713m²
Bouwjaar2015
BuurtBrunssumer Heide
WijkBrunssum-Zuid
GemeenteBrunssum

Locatie

Akerstraat 153-168, Brunssum

Buurt statistieken

Gegevens uit Brunssumer Heide

Inwoners5
Bevolkingsdichtheid3/km²

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Akerstraat 128
354m
Lidl
Rumpenerstraat 116-126
1175m
Lidl
Anjelierstraat 68-76
1177m

Scholen

51 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Langeberg
Basisonderwijs · 212 leerlingen
486m
Rooms Katholieke Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 205 leerlingen
1118m
Compass voor Atheneum Havo en Mavo
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
1222m

Veelgestelde vragen

Over Akerstraat 153-168, Brunssum

Is €135.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €135.000 is marktconform voor een woning uit 2015 met 86 m² in Brunssum. De woning is relatief nieuw en heeft een moderne indeling. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het is een scherpe prijs gezien het bouwjaar en de staat van de woning.

Hoe rustig is het in de buurt Brunssumer Heide?

De buurt is zeer rustig. Met slechts 5 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid (719) woon je er niet dicht op elkaar. De meeste bewoners zijn 65 jaar of ouder, wat bijdraagt aan de stille sfeer. Er is weinig verkeer en je hoort vooral de natuur.

Zijn er voldoende winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi (354 m) en Lidl (1175 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, waaronder RKBS Langeberg (486 m) en RKBS De Schakel (1118 m). Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Emmacollege of Compass, beide op ongeveer 1,2 km afstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,3 km afstand. Dit is goed te doen met de fiets of auto. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 0,5 km afstand vind je een park of plantsoen. De buurt zelf is groen en rustig, met veel natuur rondom. Het is een fijne plek om te wandelen of te fietsen.

Ovida makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.