Woning te koop: Berghem 1E332, Gulpen

Berghem 1E332

Verspreide huizen, Gulpen-Wittem

€ 217.500
Buurt Verspreide huizen, GulpenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 420m²
420m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime woning in het groene Heuvelland

Deze woning aan Berghem 1E332 in Gulpen is een vrijstaand huis met een flinke oppervlakte van 420 m², gebouwd in 2004. Het ligt in een rustige, landelijke omgeving. De vraagprijs van €217.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Gulpen-Wittem.

De buurt Verspreide huizen

De buurt Verspreide huizen is een kleine, rustige woonwijk met veel groen. Er wonen ongeveer 190 mensen, vooral gezinnen en ouderen. De sfeer is landelijk en er is weinig verkeer. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. Meer over de buurt Verspreide huizen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Aldi, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook SPAR is op loopafstand. In de buurt zijn diverse scholen, zoals Basisschool De Triangel en Sophianum SGM, die op loopafstand liggen. De omgeving biedt veel mogelijkheden voor wandelen en fietsen. Lees meer over de gemeente Gulpen-Wittem.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Leisure for Life op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 217.500
Prijs per m²€ 518
Woonoppervlakte420m²
Perceeloppervlakte7319m²
Bouwjaar2004
BuurtVerspreide huizen
WijkGulpen
GemeenteGulpen-Wittem

Locatie

Berghem 1E332, Gulpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners190
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Passage 1
1026m
Aldi
Looierstraat 20
1137m
SPAR
Kerkstraat 1
2802m

Scholen

7 binnen 5 km

Sophianum SGM i h Heuvelland
Voortgezet onderwijs · 1357 leerlingen
518m
School voor Speciaal Basisonderwijs St Bernardus
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1174m
Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 252 leerlingen
1174m

Veelgestelde vragen

Over Berghem 1E332, Gulpen

Is €217.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €217.500 voor een vrijstaande woning van 420 m² uit 2004 in Gulpen is marktconform. De prijs per vierkante meter is relatief laag, wat te maken heeft met de ligging in een landelijk gebied. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met weinig verkeer. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals PLUS en Aldi op ongeveer 1 km. Ook zijn er scholen, waaronder Basisschool De Triangel en Sophianum SGM, beide op loopafstand. Voor medische zorg is er een huisartsenpraktijk op 2,4 km.

Wat is de sfeer in de buurt Verspreide huizen?