Woning te koop: Buitengronden 7-125, Zwartewaal
KopenVoorne aan ZeeZwartewaalBuitengronden 7-125

Buitengronden 7-125

Verspreide huizen, Voorne aan Zee

€ 222.500
Buurt Verspreide huizen, ZwartewaalBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 876m²
876m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zwartewaal

Dit vrijstaande huis uit 2022 staat op een groot perceel van 876 m², midden in het groen. De woning is onderdeel van een kleinschalig park en biedt een combinatie van moderne bouw en een rustige, landelijke omgeving. Met een vraagprijs van € 222.500 is dit een scherpe optie voor wie een betaalbare woning zoekt in een groene setting. Bekijk ook andere woningen in Voorne aan Zee.

Verspreide huizen

De buurt Verspreide huizen telt ongeveer 310 inwoners en is erg rustig, met veel eengezinswoningen (97%) en vooral koopwoningen (92%). Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. De omgeving is landelijk, met weilanden en water in de buurt. CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral uit gezinnen en ouderen bestaat. Lees meer over de buurt Verspreide huizen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,5 km afstand, of bij Albert Heijn op 2,9 km. Basisschool Obs 't Want ligt op 1,3 km, en kinderdagverblijf is ook dichtbij. Het is een omgeving waar je rustig woont, maar niet geïsoleerd. De gemeente Voorne aan Zee biedt voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 222.500
Prijs per m²€ 254
Woonoppervlakte876m²
Perceeloppervlakte30878m²
Bouwjaar2022
BuurtVerspreide huizen
WijkZwartewaal
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Buitengronden 7-125, Zwartewaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners310
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Emmastraat 84-86
2487m
Albert Heijn
Thoelaverweg 2
2860m
Albert Heijn
Molenweg 71
2958m

Scholen

24 binnen 5 km

Obs 't Want
Basisonderwijs · 101 leerlingen
1305m
De Verwondering
Basisonderwijs · 62 leerlingen
1734m
Maerlant
Voortgezet onderwijs · 1327 leerlingen
2223m

Veelgestelde vragen

Over Buitengronden 7-125, Zwartewaal

Is € 222.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 222.500 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 2022 in deze landelijke omgeving. Het perceel is met 876 m² ruim, wat de prijs aantrekkelijk maakt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak hoger, maar door de ligging in een parkachtige setting is dit een betaalbare optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Zwartewaal?

Zwartewaal ligt in een landelijk gebied, met de dichtstbijzijnde snelweg op ongeveer 10 minuten rijden. Het treinstation is 22,8 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. Obs 't Want ligt op 1,3 km en De Verwondering op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Maerlant in Brielle, op 2,2 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?