Woning te koop: Deventerweg 113, Zutphen

Deventerweg 113

Deventerweg en Polbeek, Zutphen

€ 1.111.000
Buurt Deventerweg en Polbeek, ZutphenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 333m²
333m² woonoppervlakte
PLUS op 378m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig herenhuis aan de Deventerweg

Deze vrijstaande woning uit 1905 ademt karakter en ruimte. Met 333 m² woonoppervlak is er plek voor een groot gezin of wie graag royale vertrekken heeft. De woning ligt aan een van de bekendste uitvalswegen van Zutphen, waar het verkeer voorbij trekt maar het huis zelf een oase van rust biedt. De vraagprijs van €1.111.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling van dit type woning. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Zutphen.

Deventerweg en Polbeek

De buurt Deventerweg en Polbeek is een gemengde wijk met veel groen en ruime huizen. Van de 740 woningen is 67% eengezinswoning en 64% koop. De bevolking is relatief oud: bijna een derde is 65-plus. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene woonomgeving zien.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (twee straten verder). Ook de SPAR en een AH XL zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Auryn (naast de deur) of DKC Jan Ligthart (om de hoek). Voor het voortgezet onderwijs is het Eligant Lyceum tien minuten lopen. De gemeente Zutphen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma Post Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.111.000
Prijs per m²€ 3.336
Woonoppervlakte333m²
Perceeloppervlakte433m²
Bouwjaar1905
EnergielabelD
BuurtDeventerweg en Polbeek
WijkNoordveen
GemeenteZutphen

Locatie

Deventerweg 113, Zutphen

Buurt statistieken

Gegevens uit Deventerweg en Polbeek

Inwoners1.395
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Weg naar Laren 126
378m
SPAR
Stationsplein 39
1059m
AH XL
Polsbroek 77
1181m

Scholen

37 binnen 5 km

Auryn
Basisonderwijs · 74 leerlingen
231m
DKC Jan Ligthart
Basisonderwijs · 159 leerlingen
286m
RKBS John F Kennedy
Basisonderwijs · 179 leerlingen
415m

Veelgestelde vragen

Over Deventerweg 113, Zutphen

Welk energielabel heeft Deventerweg 113?

De woning aan Deventerweg 113 in Zutphen heeft energielabel D.

Is €1.111.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.111.000 is aan de hoge kant voor een woning van 333 m² in Zutphen. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Een vergelijking met andere koopwoningen in Zutphen kan helpen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Zutphen ligt op 2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen. De woning ligt aan de Deventerweg, een belangrijke verkeersader. Met de auto ben je snel op de snelwegen richting Deventer en Apeldoorn.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1905?

Een woning uit 1905 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en installaties. Het energielabel D wijst op matige isolatie.