Woning te koop: Dorpstraat 58A, Gendt
KopenLingewaardGendtMolenwijk-DriesDorpstraat 58A

Dorpstraat 58A

Molenwijk-Dries, Lingewaard

€ 549.500
Buurt Molenwijk-Dries, GendtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 672m²
672m² woonoppervlakte
PLUS op 78m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning met een A+++-label

Deze woning aan de Dorpstraat in Gendt is een echte blikvanger. Met 672 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een van de zuinigste huizen in de regio. De woning uit 1935 is grondig gemoderniseerd en biedt een combinatie van karakter en duurzaamheid. De vraagprijs van €549.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk het met andere woningen in Lingewaard.

De buurt Molenwijk-Dries

Molenwijk-Dries is een rustige, groene buurt in Gendt. De buurt telt ruim 1.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de sfeer gemoedelijk is. De buurt Molenwijk-Dries heeft een laag criminaliteitscijfer en veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, stabiele wijk.

Het dagelijks leven in de straat

De Dorpstraat ligt in het hart van Gendt, met de PLUS-supermarkt op nog geen 100 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet uit. Ook Albert Heijn is om de hoek, op twee straten verder. Voor kinderen zijn er twee basisscholen op loopafstand: IIKC De Vonkenmorgen en Integraal kindcentrum de Tichelaar, beide op vijf tot tien minuten lopen. De gemeente Lingewaard biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Open makelaars & hypotheken op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.500
Prijs per m²€ 818
Woonoppervlakte672m²
Perceeloppervlakte2030m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA+++
BuurtMolenwijk-Dries
WijkGendt
GemeenteLingewaard

Locatie

Dorpstraat 58A, Gendt

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenwijk-Dries

Inwoners1.230
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Dorpstraat 68
78m
Albert Heijn
Julianastraat 12
284m
SPAR
Kerkstraat 16A
2349m

Scholen

13 binnen 5 km

IIKC De Vonkenmorgen
Basisonderwijs · 332 leerlingen
542m
Integraal kindcentrum de Tichelaar
Basisonderwijs · 194 leerlingen
608m
IKC De Doornick
Basisonderwijs · 133 leerlingen
2308m

Veelgestelde vragen

Over Dorpstraat 58A, Gendt

Welk energielabel heeft Dorpstraat 58A?

De woning aan Dorpstraat 58A in Gendt heeft energielabel A+++.

Is €549.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.500 is marktconform voor een woning van 672 m² met energielabel A+++ in Gendt. Het is een royale, goed geïsoleerde woning uit 1935. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. De prijs weerspiegelt zowel het formaat als de hoge energiezuinigheid.

Wat betekent energielabel A+++ voor de stookkosten?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare label. Dat betekent dat de woning extreem zuinig is. De stookkosten zullen laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je eigen gebruik. Je kunt rekenen op een minimale energierekening vergeleken met een woning met een lager label.

Hoe is de buurt Molenwijk-Dries om in te wonen?

Molenwijk-Dries is een rustige, veilige buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van een dorpsomgeving houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: IIKC De Vonkenmorgen (542 meter) en Integraal kindcentrum de Tichelaar (608 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een naburige plaats, op ongeveer 5 kilometer afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,5 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto goed te doen. De woning is meer gericht op autobezitters of mensen die met de bus reizen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1935?

De woning is uit 1935, maar heeft energielabel A+++, wat wijst op grondige renovatie. Het is aannemelijk dat isolatie, kozijnen en installaties zijn vernieuwd. Toch kan een oudere woning onverwachte onderhoudskosten met zich meebrengen.