KopenAmsterdamOude PijpSarphatiparkbuurtGovert Flinckstraat 129H

Govert Flinckstraat 129H

Sarphatiparkbuurt, Amsterdam

€ 1.395.000
Buurt Sarphatiparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Jumbo op 133m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In de levendige Sarphatiparkbuurt

Deze woning aan de Govert Flinckstraat 129H in de Oude Pijp ademt de sfeer van het negentiende-eeuwse Amsterdam. Met 55 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €1.395.000 is het een aanzienlijk duurdere optie dan de gemiddelde woningen in Amsterdam. De prijs ligt fors boven het buurtgemiddelde, wat de woning aan de hoge kant maakt.

De buurt Sarphatiparkbuurt

De buurt Sarphatiparkbuurt is een geliefde plek in Amsterdam. Een bewoner zegt: "Al vijftig jaar mijn buurt", een teken van trouw. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge stedelingen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo om de hoek (133 m) of Coop (186 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Oscar Carré (130 m) en voortgezet onderwijs op het Montessori Lyceum (326 m). Ook de gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RNA Makelaardij Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 25.364
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte88m²
Bouwjaar1892
BuurtSarphatiparkbuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Govert Flinckstraat 129H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Rijkea
07-10-2025
Gezellige buurt

Al vijftig jaar mijn buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Inwoners5.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Woningvoorraad3.342
Gem. WOZ-waarde€ 528.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
133m
Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
186m
Dirk
Marie Heinekenplein 25
234m

Scholen

199 binnen 5 km

Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
130m
Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
326m
3e Daltonschool Alberdingk Thijm
Basisonderwijs · 208 leerlingen
441m

Veelgestelde vragen

Over Govert Flinckstraat 129H, Amsterdam

Is de prijs van €1.395.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 ligt 166% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€524.688). De woning is 55 m², wat kleiner is dan het gemiddelde in de buurt (47 m²). De prijs per m² is met €25.364 aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €11.424. Dit maakt de woning aan de hoge kant geprijsd.

Hoe is de buurt Sarphatiparkbuurt om in te wonen?

De Sarphatiparkbuurt is een levendige buurt in de Oude Pijp, met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Er is één beoordeling van een bewoner die de buurt als 'gezellig' omschrijft en er al vijftig jaar woont. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad en veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

In de Sarphatiparkbuurt is de gemiddelde verkoopprijs van woningen €494.851, met een gemiddelde verkooptijd van 36 dagen. De mediaan van de vraagprijzen is €462.500. Deze woning ligt met €1.395.000 ver boven die cijfers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool Oscar Carré ligt op 130 meter, en het Montessori Lyceum Amsterdam (voortgezet onderwijs) op 326 meter. Ook zijn er andere basisscholen en middelbare scholen binnen een straal van 500 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,5 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of een korte fietsrit.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt heeft 100% van de woningen energielabel A. Het bouwjaar 1892 suggereert echter dat isolatie mogelijk niet optimaal is, dus het is goed om dit na te vragen bij de makelaar.

RNA Makelaardij Amsterdam
Geen mail gevonden