Woning te koop: Groeneweg 1-0105, Bruinisse

Groeneweg 1-0105

Recreatiegebied, Schouwen-Duiveland

€ 394.500
Buurt Recreatiegebied, BruinisseBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bruinisse

Deze woning aan de Groeneweg ligt in een rustig recreatiegebied, waar je echt tot rust komt. Het is een plek waar je de stilte van het eilandleven ervaart, omringd door groen en water. Met een woonoppervlak van 100 m² en een bouwjaar van 2004 is het een onderhoudsarme woning die klaar is voor moderne bewoning. De vraagprijs van €394.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving, zeker gezien het aanbod van woningen in Schouwen-Duiveland.

De buurt Recreatiegebied

De buurt Recreatiegebied is een rustige wijk met veel groen en water. Het is een plek waar vooral ouderen en stellen zonder kinderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. De buurt heeft een laag stedelijkheidsniveau, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige, rustige omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is de Coop ook een optie, al is die iets verder weg. Kinderen gaan naar de Christelijke Basisschool Op Dreef, die om de hoek zit, of naar de DS Pieter v Dijkeschool. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder volop recreatiemogelijkheden, zoals wandelen en varen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 394.500
Prijs per m²€ 3.945
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte593m²
Bouwjaar2004
BuurtRecreatiegebied
WijkBruinisse
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Groeneweg 1-0105, Bruinisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Recreatiegebied

Inwoners410
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Dreef 2
807m
Coop
Koninginneplein 2
3661m
Jumbo
Polderweg 3
6374m

Scholen

6 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 94 leerlingen
679m
DS Pieter v Dijkeschool
Basisonderwijs · 103 leerlingen
720m
Openbare Basisschool De Meerpaal
Basisonderwijs · 136 leerlingen
807m

Veelgestelde vragen

Over Groeneweg 1-0105, Bruinisse

Is de prijs van €394.500 redelijk voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €394.500 is marktconform voor een woning van 100 m² uit 2004 in het recreatiegebied van Bruinisse. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een onderhoudsarme woning in een rustige omgeving, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig recreatiegebied, op ongeveer 32 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is autovriendelijk en er is voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je de Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen. Ook zijn er meerdere basisscholen in de omgeving, zoals de Christelijke Basisschool Op Dreef op 679 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het vasteland, op 14 km afstand.