Woning te koop: Heetveld 1R2, Sint Jansklooster

Heetveld 1R2

Verspreide huizen Kadoelen en omgeving, Steenwijkerland

€ 179.500
Buurt Verspreide huizen Kadoelen en omgeving, Sint JanskloosterBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sint Jansklooster

Dit appartement aan het Heetveld in Sint Jansklooster is een oase van rust. Met 44 vierkante meter woonoppervlak uit 2008 is het compact maar modern. De vraagprijs van €179.500 is marktconform voor woningen in Steenwijkerland.

De buurt: Verspreide huizen Kadoelen en omgeving

De buurt Verspreide huizen Kadoelen en omgeving is landelijk en rustig. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Fijne buurt op een fijne plek." De buurt telt 175 inwoners, vooral gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is Coop om de hoek, op twee straten verder. Ook zijn er basisscholen dichtbij: GBS Eben Haëzer op tien minuten lopen en Christelijk Kindcentrum De Wiedewereld op vijftien minuten. De gemeente Steenwijkerland biedt verder voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bert Leistra ERA Makelaardij o.g.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 179.500
Prijs per m²€ 4.080
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte335m²
Bouwjaar2008
BuurtVerspreide huizen Kadoelen en omgeving
WijkSint Jansklooster
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Heetveld 1R2, Sint Jansklooster

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Thera
20-07-2024
Landelijk, rustig

Positief. Fijne buurt op een fijne plek

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kadoelen en omgeving

Inwoners175
Mannen51%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Molenstraat 27
1650m
Aldi
Voorpoort 13
4315m
PLUS
Doelenstraat 14
4359m

Scholen

10 binnen 5 km

GBS Eben Haëzer
Basisonderwijs · 141 leerlingen
634m
Christelijk Kindcentrum De Wiedewereld
Basisonderwijs · 86 leerlingen
1535m
Christelijk Kindcentrum De Buuzekaemp
Basisonderwijs · 45 leerlingen
3259m

Veelgestelde vragen

Over Heetveld 1R2, Sint Jansklooster

Is €179.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €179.500 is marktconform voor een appartement van 44 m² uit 2008 in Sint Jansklooster. De woning is energiezuinig met label A, wat lagere stookkosten betekent. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het wonen in de buurt Verspreide huizen Kadoelen en omgeving?

Het is een landelijke, rustige buurt met 175 inwoners. Bewoners geven een 8,88 als gemiddelde score en noemen het een 'fijne buurt op een fijne plek'. De buurt bestaat vooral uit eengezinswoningen (89%) en koopwoningen (95%).

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 1,6 km afstand, ongeveer twee straten verder. Er zijn ook basisscholen op loopafstand: GBS Eben Haëzer op 634 meter en Christelijk Kindcentrum De Wiedewereld op 1,5 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (87), wat past bij het landelijke karakter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er misdrijven in de buurt?

In de buurt zijn 7 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een landelijk gebied. Het is een veilige en rustige omgeving.

Bert Leistra ERA Makelaardij o.g.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Bert Leistra ERA Makelaardij o.g.