Woning te koop: John van Vleckstraat 137, Almere
Onder bod
KopenAlmereNobelhorstNobelhorst WestJohn van Vleckstraat 137

John van Vleckstraat 137

Nobelhorst West, Almere

€ 330.000
Buurt Nobelhorst West, AlmereBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een jonge wijk

Deze woning uit 2024 in Almere is een frisse, energiezuinige plek om te wonen. Met energielabel A+++ ben je verzekerd van lage stookkosten en een duurzame woning. De prijs van €330.000 is marktconform voor een woning van 48 m² in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Almere voor een vergelijking.

Nobelhorst West: een buurt in ontwikkeling

Nobelhorst West is een nieuwe buurt waar nog veel gebeurt. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Nieuwbouw is vaak een chaos. De buurt is regelmatig onbereikbaar, omdat bij wegwerkzaamheden alle in en uitgangen tegelijk worden afgesloten. Verder is het een fijne en aardig veilige buurt." De buurt telt veel gezinnen en jonge kinderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. Meer weten? Lees over de buurt Nobelhorst West.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. Ook Vomar en Lidl zijn op fietsafstand. Scholen zijn er volop: IKC De Woudreus en Algemeen Bijzondere Basisschool Het Universum liggen om de hoek. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere bij Staat Makelaars op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 330.000
Prijs per m²€ 6.875
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte972m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtNobelhorst West
WijkNobelhorst
GemeenteAlmere

Locatie

John van Vleckstraat 137, Almere

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Matteo Notmeijer
05-11-2023
Nieuwbouw is vaak een chaos

De buurt is regelmatig onbereikbaar, omdat bij wegwerkzaamheden alle in en uitgangen tegelijk worden afgesloten. Verder is het een fijne en aardig veilige buurt. Aan scholen is oom geen gebrek, vanwege de basisschool en Montessori die momenteel in ontwikkeling is. Aan putten is soms wel een gebrek. De straten staan na een storm vrij vaak onder water. Kortom, er mag nog het een en ander gedaan worden, maar het begint zeker ergens op te lijken. Prima buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Nobelhorst West

Inwoners2.405
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Salsastraat 81
1632m
Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
1799m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
2035m

Scholen

62 binnen 5 km

IKC De Woudreus
Basisonderwijs · 67 leerlingen
694m
Algemeen Bijzondere Basisschool Het Universum
Basisonderwijs · 418 leerlingen
751m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
815m

Veelgestelde vragen

Over John van Vleckstraat 137, Almere

Welk energielabel heeft John van Vleckstraat 137?

De woning aan John van Vleckstraat 137 in Almere heeft energielabel A+++.

Is €330.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €330.000 voor een nieuwbouwwoning van 48 m² in Almere is marktconform. Het energielabel A+++ betekent lage energiekosten, wat de prijs gunstig maakt. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past bij jouw budget.