Woning te huur: Kampervenuspad, Amsterdam

Kampervenuspad

De Bongerd, Amsterdam

€ 3.250 p.m.
Buurt De Bongerd, AmsterdamBekijk buurt
Let op: Deze woning heeft geen huisnummer op de advertentiesite. Hierdoor kunnen sommige gegevens zoals locatie en buurt niet kloppen.
Al 124 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 23 dagen
PLUS op 235m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig plekje in Amsterdam-Noord

Aan het Kampervenuspad in Amsterdam-Noord staat een huurwoning te koop voor €3.250 per maand. Deze advertentie vermeldt geen huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. De prijs ligt rond het gemiddelde van de beschikbare huurwoningen in de buurt. Bekijk ook andere huurwoningen in Amsterdam.

De Bongerd: een groene, rustige buurt

De woning staat in de buurt De Bongerd, een rustige wijk in Tuindorp Oostzaan. De buurt telt zo'n 2.800 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9 personen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen (78% van de woningvoorraad). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven aan het Kampervenuspad

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 235 meter. Ook de Lidl en een andere PLUS zijn op loopafstand (984 meter). Voor schoolgaande kinderen is IKC NoordRijk op 125 meter, en Klein Amsterdam op 458 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Interhouse makelaars Amsterdam op Pararius. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd; huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar en energielabel staan niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.250 p.m.
BuurtDe Bongerd
WijkTuindorp Oostzaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kampervenuspad, Amsterdam

Onnauwkeurig door ontbreken van het huisnummer

Buurt statistieken

Gegevens uit De Bongerd

Inwoners2.805
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Bongerd

Woningvoorraad840
Gem. WOZ-waarde€ 687.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

76 binnen 5 km

PLUS
Boomgaardlaan 100
235m
Lidl
Bezaanjachtplein 289
984m
PLUS
Bezaanjachtplein 291
984m

Scholen

96 binnen 5 km

IKC NoordRijk
Basisonderwijs · 451 leerlingen
125m
Klein Amsterdam
Basisonderwijs · 251 leerlingen
458m
School voor Speciaal Basisonderwijs Zeppelin
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
525m

Veelgestelde vragen

Over Kampervenuspad, Amsterdam

Is €3.250 per maand een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.250 ligt onder de mediaan van €3.450 en het gemiddelde van €3.300 voor huurwoningen in De Bongerd. Omdat de oppervlakte niet bekend is, is het lastig te zeggen of de prijs per vierkante meter marktconform is. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €22,80.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. In de buurt bestaat 78% van de woningen uit eengezinswoningen, maar of dit aanbod daaronder valt, is niet bekend.

Hoe groot is de woning?

De oppervlakte staat niet in de advertentie. Zonder deze informatie is het niet mogelijk een inschatting te maken van de grootte. De gemiddelde oppervlakte van huurwoningen in de buurt is 142 m², maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Wat is het energielabel?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. Zonder label is het niet mogelijk iets te zeggen over de energiezuinigheid van de woning.

Hoe is de buurt De Bongerd?

De Bongerd is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Noord met veel gezinnen. Er wonen ongeveer 2.800 mensen, de meeste in eengezinswoningen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2.834 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Interhouse makelaars Amsterdam heeft op Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar en energielabel staan niet in de advertentie.

Interhouse makelaars Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Interhouse makelaars Amsterdam
interhouse.nl
Bekijk
Interhouse makelaars Amsterdam
pararius.nl
Bekijk