De Bongerd, Amsterdam
Bekijk buurtDeze hoekwoning aan de Boomgaardlaan straalt rust en ruimte uit. Met 111 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne plek voor wie graag buiten zit. De woning uit 2019 heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De huurprijs van €3.000 per maand is marktconform voor een woning van dit formaat in Amsterdam. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam.
De Bongerd is een rustige buurt in Amsterdam-Noord, met veel groen en speelplekken. Het is een echte gezinsbuurt: veel huizen hebben een tuin en de straten zijn autoluw. De buurt De Bongerd heeft een dorps karakter, terwijl je er toch dicht bij de stad bent.
Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (185 meter). Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Klein Amsterdam (91 meter) en IKC NoordRijk (281 meter). Een park of plantsoen vind je op 900 meter afstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VVA Amsterdam, Pararius en Vastgoed Nederland.
Details van deze woning
Boomgaardlaan 26, Amsterdam
Gegevens uit De Bongerd
Gegevens uit De Bongerd
90 binnen 5 km
106 binnen 5 km
Over Boomgaardlaan 26, Amsterdam
De woning aan Boomgaardlaan 26 in Amsterdam heeft energielabel A.
De vraagprijs van €3.000 ligt onder het gemiddelde van €3.300 en de mediaan van €3.450 voor huurwoningen in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €22,80, terwijl deze woning €27,03 per m² kost. Dat is iets hoger, maar de woning is relatief nieuw (2019) en heeft energielabel A, wat lagere stookkosten betekent.
De Bongerd is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Noord. Het is kindvriendelijk met veel speelplekken en autoluwe straten. De buurt heeft een dorps karakter, maar je bent snel in de stad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen en de woningvoorraad bestaat voor 78% uit eengezinswoningen.
Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,9 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de bus of de auto.
Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Klein Amsterdam zit op 91 meter, IKC NoordRijk op 281 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Xplore - Agora Amsterdam op 620 meter. Er is ook een school voor speciaal basisonderwijs (Zeppelin) op 641 meter.
De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 185 meter. Andere opties zijn Lidl (1095 meter), nog een PLUS (1095 meter) en Albert Heijn (1377 meter). In totaal zijn er 90 supermarkten binnen 5 km.
De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het label is gebaseerd op het bouwjaar 2019 en de isolatie van de woning.
In de buurt zijn in totaal 103 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke buurt. De buurt oogt rustig en is kindvriendelijk, maar het is altijd goed om zelf een kijkje te nemen.
4 woningen in de buurt De Bongerd