Woning te koop: Knopbies 15, Assendelft
Verkocht onder voorbehoud

Knopbies 15

Kreekrijk, Zaanstad

€ 975.000
Buurt Kreekrijk, AssendelftBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Assendelft

Deze hoekwoning uit 2024 ademt moderne duurzaamheid met energielabel A+++. Met 194 m² woonoppervlak is er ruimte voor een gezin dat houdt van licht en lucht. De woning staat in de rustige buurt Kreekrijk, waar groen en water de sfeer bepalen. De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de royale afmetingen. Vergelijk dit met andere woningen in Zaanstad om de markt te peilen.

Kreekrijk: een jonge, groene buurt

Kreekrijk is een relatief nieuwe wijk in Assendelft-Noord, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (75%). De buurt telt zo'n 780 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is er rustig en kindvriendelijk, met een park of plantsoen op twee minuten lopen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een doorsnee inkomen en een hechte gemeenschap. Ontdek meer over de buurt Kreekrijk.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (835 m) of bij Albert Heijn op een kwartier lopen. De kinderen fietsen naar icbs Het Koraal (529 m) of Openbare Basisschool De Komeet (563 m). Voor de middelbare school is er het Zaanstreek College op 860 m. Het treinstation is op loopafstand (1,1 km). De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaers | Zaanstad. De prijs is marktconform voor een nieuwbouwwoning van deze omvang in de regio.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 5.026
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte312m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtKreekrijk
WijkAssendelft-Noord
GemeenteZaanstad

Locatie

Knopbies 15, Assendelft

Buurt statistieken

Gegevens uit Kreekrijk

Inwoners780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

PLUS
Uranuslaan 182
835m
Albert Heijn
Rosariumplein 20
1188m
Vomar
Kaaikhof 15
1229m

Scholen

47 binnen 5 km

icbs Het Koraal
Basisonderwijs · 579 leerlingen
529m
Openbare Basisschool De Komeet
Basisonderwijs · 357 leerlingen
563m
Christelijke Basisschool De Evenaar
Basisonderwijs · 140 leerlingen
604m

Veelgestelde vragen

Over Knopbies 15, Assendelft

Welk energielabel heeft Knopbies 15?

De woning aan Knopbies 15 in Assendelft heeft energielabel A+++.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus, het energielabel A+++ en de royale 194 m² woonoppervlakte. In de buurt Kreekrijk zijn vergelijkbare eengezinswoningen schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, mede door goede isolatie en duurzame installaties zoals een warmtepomp of zonnepanelen. Dit is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen.

Wat voor type woning is dit en hoeveel onderhoud vraagt nieuwbouw?

Het is een hoekwoning uit 2024, dus volledig nieuwbouw. Nieuwbouwwoningen vergen de eerste jaren weinig onderhoud; alles is nieuw en vaak met garantie. Je kunt direct intrekken zonder zorgen over verouderde installaties of isolatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Kreekrijk met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Amsterdam, Zaandam en verder.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals icbs Het Koraal (529 m) en OBS De Komeet (563 m). De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 835 m, en ook Albert Heijn en Vomar zijn binnen 1,5 km te vinden.

Hoe veilig is de buurt Kreekrijk?

In de buurt zijn in totaal 17 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige, kindvriendelijke buurt met veel gezinnen.

De Makelaers | Zaanstad
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen