Woning te koop: Pitrus 74, Assendelft
Verkocht onder voorbehoud

Pitrus 74

Kreekrijk, Zaanstad

€ 899.000
Buurt Kreekrijk, AssendelftBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in Kreekrijk

Deze gloednieuwe woning aan de Pitrus in Assendelft straalt moderne luxe uit. Met een woonoppervlak van 181 m² en energielabel A+++ is dit een zeer duurzame en ruime woning. De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de forse oppervlakte. Bekijk ook andere woningen in Zaanstad voor een prijsvergelijking.

Buurt Kreekrijk

Kreekrijk is een rustige, groene buurt in Assendelft-Noord. De buurt telt 780 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (86%). Het is een gezinsvriendelijke omgeving met veel huishoudens met kinderen. Meer over de buurt Kreekrijk.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Vomar of PLUS, beide op ruim een kilometer afstand. Voor de kinderen is icbs Het Koraal om de hoek (446 m) en Openbare Basisschool De Komeet op 886 m. De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en scholen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Krommenie op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 4.967
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte316m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtKreekrijk
WijkAssendelft-Noord
GemeenteZaanstad

Locatie

Pitrus 74, Assendelft

Buurt statistieken

Gegevens uit Kreekrijk

Inwoners780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Vomar
Kaaikhof 15
1165m
PLUS
Uranuslaan 182
1186m
Albert Heijn
Kaaikhof 22
1244m

Scholen

51 binnen 5 km

icbs Het Koraal
Basisonderwijs · 579 leerlingen
446m
Openbare Basisschool De Komeet
Basisonderwijs · 357 leerlingen
886m
Christelijke Basisschool De Evenaar
Basisonderwijs · 140 leerlingen
944m

Veelgestelde vragen

Over Pitrus 74, Assendelft

Welk energielabel heeft Pitrus 74?

De woning aan Pitrus 74 in Assendelft heeft energielabel A+++.

Is €899.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant voor een woning in Assendelft, maar de nieuwbouwstatus, het energielabel A+++ en de ruime 181 m² woonoppervlakte rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare nieuwbouwwoningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lage energiekosten en een minimale CO2-uitstoot. De woning is waarschijnlijk voorzien van een warmtepomp, zonnepanelen en uitstekende isolatie.

Wat is de ligging van Kreekrijk ten opzichte van voorzieningen?

Kreekrijk is een rustige buurt met een park op 200 meter afstand. De dichtstbijzijnde supermarkten (Vomar, PLUS, Albert Heijn) liggen op ongeveer 1,2 km. Basisscholen zoals icbs Het Koraal zijn op loopafstand (446 m). Het treinstation bevindt zich op 1,1 km.