Woning te koop: Raaigras 78, Assendelft
Verkocht onder voorbehoud

Raaigras 78

Kreekrijk, Zaanstad

€ 680.000
Buurt Kreekrijk, AssendelftBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime, moderne woning in Assendelft

Deze hoekwoning uit 2022 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, hoog energielabel en een flinke oppervlakte van 156 m². De woonkamer is licht en open, met een moderne keuken en vloer. Boven wacht een royale overloop en vier slaapkamers. De prijs van €680.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en het energielabel A++++. Bekijk ook andere woningen in Zaanstad voor vergelijkbare opties.

Kreekrijk: een jonge, groene buurt

Kreekrijk is een rustige, kindvriendelijke wijk in Assendelft-Noord. De buurt telt 780 inwoners, met veel gezinnen: 180 huishoudens hebben kinderen. Het is er groen, met een park op twee minuten lopen. De sfeer is dorps en veilig. Lees meer over de buurt Kreekrijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, om de hoek op 800 meter. Ook Albert Heijn en Vomar zijn op loopafstand. Basisscholen vind je twee straten verder: icbs Het Koraal op 500 meter en OBS De Komeet op 500 meter. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Krommenie op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 680.000
Prijs per m²€ 4.359
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte245m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++++
BuurtKreekrijk
WijkAssendelft-Noord
GemeenteZaanstad

Locatie

Raaigras 78, Assendelft

Buurt statistieken

Gegevens uit Kreekrijk

Inwoners780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

PLUS
Uranuslaan 182
823m
Albert Heijn
Rosariumplein 20
1166m
Vomar
Kaaikhof 15
1180m

Scholen

46 binnen 5 km

icbs Het Koraal
Basisonderwijs · 579 leerlingen
487m
Openbare Basisschool De Komeet
Basisonderwijs · 357 leerlingen
535m
Christelijke Basisschool De Evenaar
Basisonderwijs · 140 leerlingen
584m

Veelgestelde vragen

Over Raaigras 78, Assendelft

Welk energielabel heeft Raaigras 78?

De woning aan Raaigras 78 in Assendelft heeft energielabel A++++.

Is €680.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €680.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 156 m² met energielabel A++++ in Assendelft. De woning is pas gebouwd in 2022, dus je hebt geen directe onderhoudskosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label A++++?

Energielabel A++++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp en zonnepanelen. De stookkosten zijn daardoor minimaal, maar exacte bedragen hangen af van je gebruik. Je kunt rekenen op een lage energierekening.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 2022 met een woonoppervlak van 156 m². De woning heeft vier slaapkamers, een moderne keuken en een tuin. Het energielabel is A++++, wat betekent dat het een zeer duurzame woning is.